adamwitonia

Forumowicze
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O adamwitonia

 • Urodziny 15.12.1993

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Galaxy far, far away

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Mass Effect, Uncharted, Bioshock, InFamous, Civilization, Total War, gry z uniwersum Star Wars.
 • Ulubiony gatunek gier
  Inne

Ostatnie wizyty

791 wyświetleń profilu
 1. Sorry, że dopiero teraz 1. Nie wiem, ale nigdzie nie widziałem opcji zmiany poziomu trudności. 2. Wyzwania są takie sobie (zawsze dotyczą wszystkich wrogów którzy są na mapie w danej fali) np. zabij wszystkich używając jedynie pistoletu maszynowego lub korbacza, zabij wszystkich ze wstęgi, zabij wszystkich używając broni jedynie w trybie celowania itp.
 2. Krótko o nowym DLC Startujemy z surowym Bookerem (tzn. pistolet + jedna esencja) z 4 wigorami. Mamy cztery mapy, ale na początku dostępna jest tylko jedna (resztę można dokupić). Zabawa polega na tym, żeby przetrwać 15 fal różnych wrogów, a każda z fal ma inne wyzwanie (nazywane Niebieską Wstążką) do spełnienia za dodatkową (sporą) kasę. Po każdej fali następuje przerwa podczas której możemy dostać (lub nie) jakiś element wyposażenia lub esencję, a także wymienić broń (wszystkie są dostępne). Gdy ukończymy wyzwanie (lub padniemy) zostajemy przeniesieni do Kolumbijskiego Towarzystwa Archeologicznego w którym możemy wykupić modele towarzyszy (4 wersie Elizabeth ) utwory muzyczne concept arty, a także rzeczy bardziej przydatne w walce takie jak np. wigory czy ulepszenia broni. Ogółem to osobiście zbyt dużo czasu spędziłem grając w multi w Mass Effect 3, żeby jakoś super jarać się areną z towarzyszmi broni, aczkolwiek rozgrywka sama w sobie jest przyjemna (czytaj: doskonale zapcha Ci czas podczas gdy będziesz oczekiwał na pierwszą część Burial at Sea )
 3. Jakieś info kiedy DLC?
 4. Już myślałem, że wszystko rozumiem, ale
 5. Moim zdaniem fabuła miażdży w każdym momencie gry. Jedynym momentem w którym widać nadmiar walki jest
 6. A tak BTW kupiłem Bioshocka na Muve (jako kod na Steam) z 2 poprzednimi częściami. Jak się to ma do kupienia Season Passa? Czy jest on przeznaczony tylko dla edycji pudełkowej? Jeśli tak to jak mogę kupić DLC na Steam? A jeśli nie to jak wykorzystać tego Season Passa? Edit: Przy Season Pass Digital na Muve pisze że jest to wersja angielska. Czy to oznacza, że DLC będą po angielsku?
 7. Masakra nad Wounded Knee miała miejsce w 1890 i Booker brał w niej udział - skąd nagle 1982? @Otton Skąd to wiadomo? ... Preprzaszm, jeśli odpowiedzi na te pytania już się pojawiły, ale przed chwilą ukończyłem grę i mam kolosalnego kaca książkowego