Jump to content

Galvaniz3

Forumowicze
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-3 Słaba

About Galvaniz3

 • Rank
  Hobbit
 • Birthday 08/10/1995

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  FIFA 13, GTA IV, Fable 2
 • Ulubiony gatunek gier
  Sportowe
 • Konfiguracja komputera
  Xbox 360
 1. Galvaniz3

  euRO - Oficjalny serwer gry Ragnarok Online (F2P)

  no to co?
 2. Serdecznie zapraszam na euRO - http://www.ragnarokeurope.com/. Gram tam w doświadczonej polskiej gildii, która chętnie przygarnie zarówno starych wyjadaczy jak i nowych graczy. Więcej info na PW lub w komentarzach. : )
 3. Galvaniz3

  Ragnarok Online

  http://www.ragnarokeurope.com/ - oficjalny, darmowy serwer Ragnarok Online, na którym gra polska gildia. Serdecznie zapraszamy starych wyjadaczy, a także zupełnie nowych graczy. : ) Więcej info na PW.
 4. Galvaniz3

  Polski Hip-hop

  Co z tego, skoro jest niesamowicie słaby?
 5. Galvaniz3

  Alice in Chains

  Racja, Vedder! : P
 6. Galvaniz3

  Błędy, które pierwszy raz widzę :O

  WSZYSCY NA ZIEMIE
 7. Galvaniz3

  Californication (2007 - 2014)

  Po bardzo ciekawej końcówce poprzedniego sezonu, niecierpliwie czekałem na dalsze losy Hanka. Muszę przyznać, że gdybym nie stęsknił się tak bardzo za nowym Californication, to pierwszy odcinek byłby dla mnie bardzo nudny i chyba nie dałbym rady obejrzeć go na raz. Na szczęście kolejny epizod to inna bajka - śmieszne sytuację, fajne dialogi i stary klimat. Ten sezon będzie porządny!
 8. Galvaniz3

  Alice in Chains

  ALICE IN CHAINS W drugiej klasie gimnazjum miałem poważne problemy ze sobą, dużo kompeksów i różnych wkrętek. Każdego dnia po powrocie ze szkoły włączałem komputer i zaczynałem przeszukiwać internet w celu znalezienia nieznanych mi zespołów grających świeżą i ciekawą muzykę. Właśnie w taki sposób natknąłem się na Nirvane. Oszalałem na punkcie tej kapeli, potrafiłem słuchać płytki In Utero non-stop, w ogóle mi się nie nudziła. Filozofia, wypowiedzi, styl życia wokalisty, a także jego tajemnicza śmierć zafascynowały mnie do tego stopnia, że Kurt bardzo szybko stał się moim idolem. Zakochałem się w Nirvanie, więc zakochałem się też w Grunge'u. Rozpocząłem poszukiwania innych kapel grających ten cudowny rodzaj muzyki. Okazało się, że moja mama była fanką jednej z nich - Pearl Jamu. W młodości razem ze swoją koleżanką wysłała list do fanklubu zespołu, a oni wzamian odesłali jej kasetę z albumem Ten (głos Vadera to po prostu mistrzostwo!). Zacząłem zagłębiać się w historię tego zespołu i okazało się, że lider Nirvany zarzucał Pearl Jam komercję, uważał go za kapelę korporacyjną, jednak po latach Vedder i Cobain zostali przyjaciółmi. Słuchałem wyłącznie tych dwóch zespołów przez jakiś rok. W końcu mi się znudziło i odstawiłem Grunge na bok, a moją muzyczną miłością został zespół zupełnie inny, niepowtarzalny - Red Hot Chili Peppers. Żyłem sobie w klimatach funk rocka, powoli wychodziłem z dołka, wszystko szło w dobrą stronę (w poprzednie wakacje byłem na koncercie RHCP ). Zacząłem oglądac serial Californication. Któregoś dnia odpalam pierwszy odcinek nowego sezonu, a tam podkład muzyczny wgniatający w fotel! Kawałek nazywa się Check My Brain. Szybko obczaiłem w sieci wykonawce i właśnie w taki sposób poznałem Alice in Chains - najlepszy zespoł z Wielkiej Czwórki z Seattle. My gift of self is raped My privacy is raked And yet I find And yet I find Repeating in my head If I can't be my own Głębia jaka wylała się na mnie po przesłuchaniu Dirt, to coś nie do opisania. Wystarczyło, że zamknąłem oczy ze słuchawkami na uszach, a głos Layne'a prowadził mnie do miejsc, w których nigdy wcześniej nie byłem. Utwór Nutshell to po prostu mistrzostwo, mistrzostwo. Gorąco polecam Wam zapoznanie się z dyskografią tego zespołu, bo naprawdę warto. Na dobry początek, !
 9. Galvaniz3

  Polski Hip-hop

  Strasznie się ostatnio podjarałem najnowszym krążkiem od Zeusa i Miuosha (ktoś słuchał?). Obie płyty trzymają naprawdę wysoki poziom i ciągle lecą na moich kolumnach. Ktoś wyżej wspominał o Pelsonie, jak dla mnie maksymalnie zmiażdżył, mega propsy! @RazorBMW Wybacz, ale Laik jest bardzo cienkim graczem na polskiej scenie HH. Jedyne co potrafi, to tworzyć spięcia z bardziej popularnymi raperami dla rozgłosu. Wszystkie te śmieszne spinki opisywane są na glamrapie, porządnym portalu. : ) South Blunt System i hit z ostatnich tygodni to dla mnie jakieś nieporozumienie, zupełnie nie rozumiem czym tu się jarać, kawałek mocno średni. Dla fanów podziemia polecam przesłuchanie płyty zamieszczonej na YT przez Flojda i Wiro - http://www.youtube.com/user/flojdwiro EDIT: A tak z innej beczki, co myślicie o Pezecie? : ) O licznych reklamach w jego teledyskach, o spinie z Sidneyem. Jak sądzicie, kto mówi prawdę? Pozdrawiam!
×