Jump to content

MorfiTM

Forumowicze
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About MorfiTM

 • Birthday 01/13/1989

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Sposób kontaktu

 • Skype
  Array
 1. Ok to ja też się w tym temacie wypowiem. Organizuje małe pod względem rozmiaru comiesięczne spotkania dla posiadaczy konsoli przenośnej Sony - PlayStation Vita. Jeśli ktoś z was posiada tą konsolę, to pragnę zaprosić was na taki event do Katowic, lub Warszawy (kolejne miasta są rozważane). Dlaczego warto nas odwiedzić? Spotykamy się w gronie osób wyłącznie pełnoletnich, w pubach, by przy kawie/herbacie/piwie/tu_wstaw_co_pijasz powymieniać się opiniami o konsoli/grach, przetestować gry przed ich zakupem na cudzych konsolach i w ogóle miło spędzić razem czas. W trakcie spotkań organizujemy również konkursy z nagrodami (Gry na ps vita, doładowania PSN, akcesoria do ps vita, inne). Oczywiście event jest całkowicie darmowy, i nie - nie jest to sposób by wkręcić was w jakąś pseudoreligię, nakręcić was na współpracę z jakąś firmą czy sprzedać wam cokolwiek. Jedyne wymagania od uczestników to przynajmniej 17 lat i konsola PS VITA ze sobą (przydatna do brania udziału w konkursach). Informacje o spotkaniach, zdjęcia z poprzednich edycji itd znajdziecie na naszej stronie na facebooku - Spotkania Vitowców.
 2. To zależy, niektóre gry wydawane w Europie, mają wbudowaną Polską wersję językową. Jest tak jednak jedynie w przypadku tytułów, które były tłumaczone na język polski i lepiej najpierw się upewnić.
 3. Niestety, w konsoli PS VITA możliwe jest posiadanie jedynie jednego konta PS Network. Dlatego przy tworzeniu nowego konta należy w pierwszej kolejności przywrócić ustawienia fabryczne konsoli i sformatować kartę pamięci. Zrobić to możesz przez wejście w Ustawienia -> Format i wybranie "Przywróć system PS VITA" Sformatowanie konsoli i utworzenie nowego konta usunie jednak gry i save'y zapisane na karcie pamięci. Niestety, w przypadku PS VITY, nie możesz jednocześnie zjeść ciastka i mieć ciasto.
 4. Ja tutaj niestety widzę elementarny błąd. Postawmy sprawę jasno: PS VITA to przenośna konsola do gier Tablet to urządzenie multimedialne Jeśli zależy Ci na grach to wybierz Vitę (w mojej ocenie tytuły obsługiwane jedynie dotykowo to nie są gry dla corowych graczy). Jeśli ci zależy bardziej na przeglądaniu internetu, filmach czy gg to wybierz tablet. Przypomnę jednak, że jeśli chodzi o filmy to Vita posiada dobrze zrobioną aplikację Youtube. Przeglądarka działa zdatnie (możesz wejść na web gg) i dobrze sprawują się aplikacje społecznościowe. Dodatkowo gry są różne - od casualowych tytułów na 5 minut jak i tytuły przy których posiedzisz dziesiątki godzin. Obecnie zaś bez problemu można zakupić używaną konsolę z 3G i kartą pamięci w cenie 700 zł lub nową z grą w zestawie za ok 1049 zł.
 5. Moja opinia jest przeciwna do tej zaprezentowanej przez DOSAKUpl. Assassin's Creed III: Liberation jest ciekawym tytułem z otwartym światem. Problem jednak pojawia się po przejściu tytułu (mi to zajęło ok. 20 godzin), kiedy nie mamy nic więcej do zrobienia niż zarabianie na brakujące stroje i bronie.
×
×
 • Create New...