Jump to content

piotrzietara

Forumowicze
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About piotrzietara

 • Rank
  Goblin
 • Birthday 10/22/1990

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

724 profile views
 1. Numer jeśli chodzi o zawartość tekstową do poczytania fajny bo są ciekawe felietony i sporo informacji o targach E3. Mam takie pytanie czy na targach E3 są jeszcze hostessy czy to relikt starych lat 90 i czy teraz tylko będą jako pełne wersje tylko z kategorii gier niezależnych zwanych potocznie indyczkami? Pozdrawiam całą redakcje fan czytający czasopismo od roku 1998.
 2. Witam właśnie czytam nowy numer i mam takie pytanie czy będzie jakaś relacja fotograficzna z targi E3 na płytce w przyszłym numerze i czy będą fotki z hostessami z targów bo zawsze to była stara tradycja Cd-action i redaktor od korekty Esperenza jeszcze pracuje w cd-action?
 3. chyba mnie nie zrozumieliście nie chodziło mi o pełne wersje gier retro w czasopiśmie Retro tylko czy będą się czasem pojawiać w czasopiśmie Cd-action?
 4. Witam bardzo fajny numer Retro właśnie przeczytałem kilka artykułów. Mam kilka pytań czy teraz tylko będą następne numery retro poświęcone danemu gatunkowi np. rpg i czy będą w Cd-action jakieś pełne wersje gier Retro? Pozdrawiam wasz wierny fan z Sosnowca.
 5. https://www.cdaction.pl/news-49731/magazyn-retro-powraca.html
 6. Witaj Smuggler widziałem zapowiedź nowego retro w nowym numerze Cd-action będzie fajny numer super okładka wszystko o FPS, a zapytałeś byłego redaktora Elda w sprawie czy spróbował by napisać felieton o grach sportowych?
 7. Fragment mojego felietonu o serii Fifa. Fragment Felietonu o mojej przygodzie z serią gier komputerowych Fifa.docx
 8. Fajnie by było zobaczyć rts Disciples III: Odrodzenie razem z dodatkiem Disciples III: Reincarnation jako pełną wersję w Cd-action.
 9. Witaj wszystkich czytelników mam takie pytanie czy macie do sprzedania Tipsomaniaki( a szczególnie mi chodzi o te z lat 2002-2006) a szczególnie zależy mnie na tipsomaniaku z 2002 o mistrzostwach? Pozdrawawiam
 10. Witaj CormaC mam takie pytanie czy są dostępne w formacie pdf Tipsomaniaki( a szczególnie mi chodzi o te z lat 2002-2006) a jak nie to gdzie można je kupić?
 11. Witaj Papkin mam takie pytanie czy są dostępne w formacie pdf Tipsomaniaki( a szczególnie mi chodzi o te z lat 2002-2006) a jak nie to gdzie można je kupić?
 12. Witaj 9kier mam takie pytanie czy są dostępne w formacie pdf Tipsomaniaki( a szczególnie mi chodzi o te z lat 2002-2006) a jak nie to gdzie można je kupić?
 13. Witaj Ghost mam takie pytanie czy są dostępne w formacie pdf Tipsomaniaki( a szczególnie mi chodzi o te z lat 2002-2006) a jak nie to gdzie można je kupić?
 14. Witaj Smuggler mam takie pytanie czy są dostępne w formacie pdf Tipsomaniaki( a szczególnie mi chodzi o te z lat 2002-2006) a jak nie to gdzie można je kupić?
 15. Witam szanowny redaktorze panie Smuggler mam takie pytanie czy będzie z okazji występu reprezentacji Polski w piłce nożnej na Euro we Francji jakiś tipsomaniak albo inny gadżet albo jakaś pełna wersja gry o piłce nożnej albo felieton redakcji o tym wielkim wydarzeniu sportowym? Pozdrawiam jestem wielkim fanem kącika AR w Cd-Action i czytam wasze czasopismo od 1998 roku.
×
×
 • Create New...