Jump to content

Undergrund

Forumowicze
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Undergrund

 • Rank
  Hobbit
 • Birthday 07/11/1996

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 1. Troszkę mija się to z celem bo kiedy gram w gry to chciałbym słyszeć co się tam dzieje
 2. Witam Od niedawna mam problem z mikrofonem mianowicie posiadam mikrofon z słuchawkami gamescom380 i podpinam je pod złącze frontmic. Całością steruje za pomocą realtek hd audio. I tu dochodzimy do sedna sprawmy mianowicie: po włączeniu jakiejkolwiek aplikacji np. youtube w przeglądarce czy jakakolwiek gra. cokolwiek co wydaje dźwięki powoduje że podczas rozmowy na skype czy innym komunikatorze nikt mnie nie słyszy. Po zminimalizowaniu gry czy wyciszeniu youtube nagle wszyscy mnie słyszą. Po szybkiej analizie tego co się dzieje zauważyłem że w cokolwiek wydaje dźwięki porusza się wsksaźnik na paśmie mikrofonu (tak jak bym coś mówił) i przeważnie dochodzi on do górnej granicy skali. Czyli tak jak by dźwięki z komputera zagłuszały mikrofon. Co istotne kiedy używam mikrofonu z kamery podłączonej przez USB nie ma takiego problemu i wszystko działa poprawnie. Z problemem spotkałem się w momencie zmiany systemu z Win10 Enterprise na zwykły win 10.
 3. Undergrund

  HDD LED

  HDD - dysk twardy,faktycznie mam uruchomionych kilka programów wymagających pracy dysku. Bardzo dziękuje za pomoc.
 4. Undergrund

  HDD LED

  Witam Po powrocie z wakacji dioda z napisem hdd na obudowie zaczęła bardzo często mrugać. Zaniepokoiłem się ponieważ wcześniej rzadko dawała znaki życia. Szukając wyjaśnienia w internecie oprócz tego że dioda ma coś wspólnego z dyskiem twardym, w tematach było opisane że są to problemy z zasilaczem, kartą graficzną i procesorem. Niekiedy użytkownicy pisali że ich komputery nie działały. W skrócie, nie znalazłem jednoznacznej informacji. Tak więc mógłby mi ktoś wyjaśnić co oznacza dioda i jakie należy zastosować działanie w przypadku gdyby stanowiło to problem.
 5. Czyli wziąć tą: http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-geforce-cuda-gtx660-2gb-ddr5-px-192bit-2dvi-hdmi-dp-gtx660-dc2o-2gd5-518681/
 6. Witam Ze względu na niedostępność niektórych produktów i wygodniejszy odbiór postanowiłem nie zamawiać w Techplanet tylko w Morele. Chciałem się upewnić czy podzespoły które wyszukałem w morele są dokładnie takie same jak w Trchplanet. Moje wątpliwość przykuwa: karta graficzna, procesor i RAM. Techplanet: http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=67735&s=71137&s=77781&s=73629&s=58719&s=77508&s=67056 Morele: http://www.morele.net/inventory/info/2nCSYu/
 7. Tak przy okazji, Z9 ma wbudowany termometr, chciałbym zrobić z niego użytek, ale nie wiem jaka jest optymalna temperatura wewnątrz komputera. W sieci znalazłem tylko artykuły z przed 5 lat i pisano w nich, że max 60*C. Wydaje mi się, że to chyba trochę za dużo.
 8. Witam Planuje kupić komputer jednak nie wiem czy lepszym posunięciem jest pozostanie przy obecnym zestawie http://techplanet.pl...s=77508&s=67056 i dokupienie do tego chłodzenia na procesor czy wymiana obudowy na Zelman Z9 Plsu (z niewyjaśnionych przyczyn link nie chce działać). Słyszałem że po podkręceniu procesor może osiągać wyższe temperatury a zwykłe chłodzenie referencyjne może nie wystarczać. Jak sądzicie w co warto zainwestować??
 9. Osobiście myślałem aby kupić chłodzenie na procesor. I jeżeli zdecydowałbym się na Zalman Z9 Plus jaka jest optymalna temperatura wewnątrz komputera?
 10. W przyszłości na pewno niekoniecznie od razu.
 11. Witam W najbliższym tygodniu zamierzam kupić nowy komputer. Przeglądając forum znalazłem komputer jednak nie jest mi potrzebna nagrywarka DVD. Tu nasuwa się pytanie czy za zaoszczędzone pieniądze dałoby rade kupić jakikolwiek podzespół tak aby klasa komputera wzrosła. Zdaje sobie sprawę, że 70PLN może nie wystarczyć dlatego jestem gotów dorzucić jeszcze 100PLN. Przez prawie rok męczyłem się z komputerem z 2002 roku chciałbym jak najlepiej wydać zaoszczędzone pieniądze. Komputer: http://techplanet.pl...s=77508&s=67056
 12. Sam akurat kupuje komputer za taką samą cenę, Podany tutaj zestaw wydaje mi się być najlepszym spośród tych które znalazłem. Również go kupie. Wielkie dzięki.
×
×
 • Create New...