Jump to content

niebieskif

Forumowicze
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About niebieskif

 • Rank
  Hobbit

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array
 1. Nie da się, odmowa dostępu. A przywracanie jak głupi wyłączyłem dla oszczędzenia miejsca na dysku Na szczęście istnieje taka funkcja jak tryb awaryjny, przestawiłem z powrotem swoje konto na tryb admina i już jest ok. Ale gra nadal nie działa. Problemem był przestarzały physx, nie wiem czemu przy instalacji nowego sterownika od nvidi było napisane że jest aktualny. W każdym razie temat do zamknięcia.
 2. Teraz lipę odwaliłem, xmen nadal nie działał, więc wyłączyłem admina tą samą komendą ale z dopiskiem no zamiast yes. Teraz nie mam dostępnego przycisku tak gdy otwieram jakąś aplikację. Chyba czeka mnie formacik. Czy da się to uratować?
 3. Do tej gry nie zostały wydane żadne aktualizacje z tego co przeczytałem w internecie, gra nie łączy się z niczym.Wersja aplikacji: 1.0.0.1. A po za tym moje okienka instalowałem tydzień temu więc nie powinno być z nimi problemu. Inne gry ze Steam Origin i co tam jeszcze się znajdzie normalnie działają. Aż szkoda że CD-Action nie daje częściej kodów właśnie pod Steam. Do tej pory nigdy nie miałem problemu z grami przez platformę Steam, częściej właśnie z takimi non steam. Screen
 4. Najpierw naprawiałem grę, nic to nie dało, potem czysta instalacja która też nic nie dała. Sam radziłeś żebym spróbował ustawić zgodność z vistą (testowałem wszystkie zgodności jakie były dostępne). Bez tego jest to samo, czyli ten kod błędu się pojawia. Zainstaluję jeszcze na innej partycji i dam znać czy coś się poprawiło. Instalacja na innej partycji nic nie dała. Jeszcze jakieś pomysły? Myślałem że zagram sobie dzisiaj w tą gierkę a tu kiszka.
 5. Robiłem reinstal i nie pomógł DX najnowszy Physx też. Aktualizacje do systemu pobieram jak tylko wychodzą A znaczek mam od moderatora za źle sformułowaną nazwę tematu. Długo już nie zaglądałem na różne fora więc trochę się zapomniało Sprawdzę kompatybilność z vistą (nawet o tym nie pomyślałem ) Różne zgodności też nic nie dają, gra nadal się nie uruchamia
 6. Windows 7 64bit regularnie czyszczony rożnymi programami z wszelakich syfów. q6600 GTS 450 5GB ram DDR2 Najnowsze sterowniki do wszystkiego również regularnie aktualizowane. Kod błedu. Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH Nazwa aplikacji: Wolverine.exe Wersja aplikacji: 1.0.0.1 Sygnatura czasowa aplikacji: 49b6a6d7 Nazwa modułu z błędem: Wolverine.exe Wersja modułu z błędem: 1.0.0.1 Sygnatura czasowa modułu z błędem: 49b6a6d7 Kod wyjątku: c0000005 Przesunięcie wyjątku: 00d214c7 Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.48 Identyfikator ustawień regionalnych: 1045 Dodatkowe informacje 1: 0a9e Dodatkowe informacje 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789 Dodatkowe informacje 3: 0a9e Dodatkowe informacje 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789 Uruchamianie ze zgodnością xp nie działa, z uprawnieniami administratora także.
 7. Mam kłopot z uruchomieniem gry po jej zainstalowaniu z płyty CD-Action. Program przestal działać, a w opisie problemu jest Appcrash. Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius
 8. Do wygrania konto origin z grą Battlefield 3! Aby wygrać opisz jak najlepiej swoją ulubioną grę. Czas macie do godziny 16.00 Zwycięzcy przekażę oczywiście login i hasło do konta origin jak i do e-mail. Powodzenia!
 9. Witam, Mam problem z grą Dead Space, a tak bardziej dokładnie to z klawiaturą na której nie posiadam prawego klawisza CTRL. W grze muszę latać w zerowej grawitacji i trzeba nacisnąć nieszczęsny prawy CTRL. W ustawieniach w grze nie znalazłem takowej opcji przestawienia na inny klawisz. Jest pewnie gdzieś plik konfiguracyjny ze sterowaniem lub coś w tym stylu. Gdzie się on znajduje lub jak rozwiązać mój problem? Z góry dziękuję.
 10. Zamienię Klucz Magicka na Steam za kod PaySafeCard za 20 zł.
 11. Pomogło nagrywanie frapsem przy naciskaniu następny, mapa się odblokowała.
 12. Witam Nie wiem czy tak to ma być w tej grze czy to jakiś bug. A mianowicie przechodzę pierwszą mapę "KOPALNIA" na poziomie łatwym i po jej skończeniu są następujące opcje do wyboru -Następny -Wczytaj punkt kontrolny -Wyjdź do menu -coś jeszcze ale nie pamiętam I klikam następny a gra tak jakby przełącza się na ekran startowy i ukazuje się menu główne, dobra, biorę jeden gracz-wybór mapy i co? I następna mapa "MOST" jest zablokowana chociaż przeszedłem tą pierwszą. Jak je odblokować? Czy to tak ma być? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
 13. [CIACH] - Nie cytujemy ostatnich postów w całości. -- Artius Właśnie tak zrobiłem przed twoją odpowiedzią i działa. Ale i tak dzięki, przyda się innym graczom którzy mają z tym problem.
 14. Mam od początku klawiaturę. Nie mam nawet jak teraz w grę wejść, chyba że jest jakiś plik w katalogu gry aby zmienić sterowanie na domyślne?
×
×
 • Create New...