Jump to content

Rzeznik129

Forumowicze
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Rzeznik129

 • Rank
  Hobbit
 • Birthday 06/10/1993

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

959 profile views
 1. Witam, mam problem z grą Warhammer 40k Dawn of War Soulstorm ( lub w skrócie Dawn of War Soulstorm) w wersji pudełkowej. Otóż gra nie uruchamia się w systemie Windows 10. Jest to trochę dziwne ponieważ wersja steam tej gry uruchamia się bez problemów. Gra na poprzednim systemie (windows 7) uruchamiała się bez problemu. Proszę o szybką odpowiedz. Otrzymujesz upomnienie za nieprawidłowe nazwanie tematu w PD. Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius
 2. Dzięki za pomoc. Ponownie zainstaluje sterowniki i zobaczę czy one powodowały problem. Szkoda tylko że nie moge dodać gry na steam - mam wersje gry kompletną( Sacred gold i Sacred 2 z dodatkiem) w wersji pudełkowej.
 3. Witam. Posiadam następujący problem. Po uruchomieniu gry ta zawiesza się na wczytywaniu danych. Nie mogę nawet dojść do głównego menu. Nie wiem co jest spowodowane tym problemem. Proszę o szybką pomoc. Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius
 4. Powód jest taki że dane gry na płycie nie są pełne. Gra przez to nie instaluje się - przenosi tylko to co ma.
 5. Mi gra wogóle się nie instaluje - co prawda gra jest na dysku ale nie działą. Chyba cdaction miało w tłoczni małą awarię ponieważ dużo osób ma ten sam problem co ja. A napęd w laptopie mam dobry.
 6. Przy naprawie poczekaj - za ok 5-10 min(może i nawet 20 min) program się odwiesi. Ale pewnie i tak ci naprawa nie pomoże - nie da się uruchomić gry - pewnie masz wybrakowaną wersję płyty(tak jak ja).
 7. Witam. Posiadam taki sam problem - gra nie uruchamia się. Próbowałem nawet zainstalować najnowszy patch do gry. Ale podczas próby instalacji patch wyświetlił mi komunikat że "gra nie jest zainstalowana" - chociaż miałem ją na dysku. Nie wiem co mam teraz z tym faktem robić. Proszę o szybką pomoc.
 8. Tylko jak tam wejść.W mroku idę do drzewa i otwieram drzwi ale niema jak tam się dostać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NWatch_2009_12_04_17_49_19_51.bmp
 9. podczas misji 7 (labirynt) Mam się dostać do tajnego magazynu Zawalona.Jestem koło drzew na ostatniej planszy misji .Nie wie ktoś jak się tam dostać( do magazynu)?NWatch_2009_11_29_09_56_57_62.bmp
 10. Mam problem z misja 31a.Znajduje się w maszynowni pociągu i nie wiem co zrobić.Zabrałem rzeczy z krzynki ale nie mogę otworzyć drugiej a drzwi są zamknetę.
 11. Tylko jest problem ponieważ GRUZ jest dostępny ale nie możne kopać tuneli.Już próbowałem i nic.Gruz nie może kopać tuneli do bazy obcych (teren kopania jest inny i uniemożliwia kopanie a baza jest pod wodą).Nawet próbowałem ostrzału (laserem).
 12. Mam problem z misja ED.Moim zadaniem w miej jest zniszczyć bazę UCS.Kolejny cel misji to przeszukanie basy OBCYCH.I tu jest problem.Mam ja przeszukać ale tunel prowadzący do niej jest zniszczony.Co mam zrobić ? Dodam ze jest to EARTH2150 ESCAPE FROM THE BLUE PLANET.http://x.forum.cdaction.pl/style_emoticons/ultimate_dark/unsure.gif Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów.-mateusz(stefan)
×
×
 • Create New...