Jump to content

alistair80

Forumowicze
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About alistair80

 • Rank
  Ork
 • Birthday 09/18/1980

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array
 • ICQ
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Recent Profile Visitors

3,058 profile views
 1. Zagłosowałem na szóstkę. Lara podobała mi się od czasu filmów z Angeliną Jolie, a choć to oczywiście nie ona jest na okładce, to nadal mam do niej sentyment. Poza tym widok pięknej kobiety na tle zaćmienia słońca - extra sprawa. Na drugim miejscu postawiłbym piątą okładkę, bo fajny jest motyw z czaszką, no ale zagłosować można było na jedną.
 2. Witam, mój problem polega na tym, że zepsuł mi się quest Chaos w mieście portowym. Mianowicie nie zalicza mi wszystkich zabitych piekielnych ogarów, przez co nie mogę wypełnić zadania głównego. Próbowałem użyć programu Cheat Engine, ale jest on dla mnie zbyt skomplikowany. Zna ktoś sposób naprawy tego questa? Jeśli nie, to może ma ktoś save'a z gry, po śmierci głównego bohatera?
 3. Hm, ciekaw jestem, w jakim sklepie będzie można wykorzystać kupon zniżkowy na kupno klawiatury. W sklepach jest za jakieś 430 zł.
 4. 11, 8, 7, 4. Jednak tak naprawdę, to ciężko wybrać tę jedyną, najlepszą. Niektóre się powtarzały pod pewnymi względami. W sumie ósemka była dla mnie najbardziej wyróżniająca się.
 5. Nie mam pojęcia jak jest po rozwiązaniu wszystkich zadań danej gildii, gdy się do niej dołączy, ale wcześniej można wykonywać zadania dla wszystkich frakcji.
 6. Na CN 90% bajek to bajki dla nawiedzonych. "Pora na przygodę" jest jedną z najbardziej dziadowskich bajek jakie można wymyślić. To w żadnym razie nie są bajki dla dzieci, tylko totalne odmóżdżacze.
 7. Rzycia? Nie nauczyli ortografii w szkole?
 8. To znaczy jakiego masz neta? Bo nie widzę sygnatury
 9. Też chciałbym zaprotestować przeciwko znacznikowi HIT. Nie tylko na pierwszej, ale i na dalszych stronach jest tych znaczków od cholery i jeszcze trochę. Po co to? Trzeba przewijać stronę w poszukiwaniu nowych wiadomości, bo "dzisiejsze" są schowane w zalewie "wczorajszych HITów", do czasu aż same dostaną znaczek HIT. Nie żeby stawały się przez to bardziej widoczne.
 10. Nowe bronie może niekoniecznie, za to umiejętności do łuku jak najbardziej. Jest tylko słaby deszcz strzał i nic poza tym. Inne bronie mają różne tzw. moves
 11. Blisko doszedłeś do przeciwnika, by wcisnąć F? Ta litera pojawia się, gdy jest się w sporej odległości, ale trzeba podejść "pod sam nos" wroga, żeby zadziałało.
 12. Dispelling mnie dobija. Muszę znaleźć jakiegoś trenera, żeby sobie podwyższyć poziom. Przy awansie wybieram zazwyczaj odkrywanie ukrytych rzeczy. Gram łucznikiem, ale tak właściwie ta profesja została potraktowana gównianie. Zdolności do łuku są marne i jest ich bardzo mało. Arrow Rain jest totalnie do [beeep]. Strata czasu na używanie, zadaje śmieszne obrażenia. Powinienem rozwijać inne bronie, bo są po prostu znacznie lepsze. Niestety zawsze lubiłem ataki na odległość, a łuk jakoś najbardziej mi pasuje, tyle że technicznie naprawdę twórcy go popsuli.
 13. Witam! Na czym polega rozbrajanie pułapek magicznych? Za Chiny nie kapuję jak je rozbrajać. Zwykłe zamki nawet ciężkie można rozbroić zwykłym wytrychem, wystarczy trochę cierpliwości. Jeśli będzie się uważać, to można zauważyć lekkie drganie wytrycha i można go przesunąć. Magicznych nie umiem. Angielskiej podpowiedzi nie zrozumiałem, zresztą po rozbrojeniu pierwszej, podpowiedź zniknęła.
 14. Na czym polega rozbrajanie pułapek magicznych? Za Chiny nie kapuję jak je rozbrajać. Zwykłe zamki nawet ciężkie można rozbroić zwykłym wytrychem, wystarczy trochę cierpliwości. Jeśli będzie się uważać, to można zauważyć lekkie drganie wytrycha i można go przesunąć. Magicznych nie umiem.
 15. Raczej będziesz potrzebował SP3. Poza tym w najniższych wymaganiach jest potrzebny procek dwurdzeniowy. Nie wiem czy w ogóle Twój uciągnie grę.
×
×
 • Create New...