Jump to content

barti7z

Forumowicze
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About barti7z

 • Rank
  Ork

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

1,002 profile views
 1. Dwa dni temu zakupiłem na steamie FMa 18. Pobieranie zatrzymało się na jakichś 60%. Od tej pory nie mogę się nawet połączyć ze Steamem. W ustawieniach zmieniałem kraj na Ukrainę. Czy to ma związek? Już po wystąpieniu problemu zmieniłem na Polskę, ale nic to nie daje.
 2. Miałem zainstalowanego Hearthstona na tablecie z androidem. Po przywróceniu go do ustawień fabrycznych chciałem ponownie zainstalować Hearthstone'a ale nie da się ponieważ, pisze, że rzeczona aplikacja jest już zainstalowana. Sprawdzałem jednak wszędzie i nigdzie jej nie ma. Ktoś wie o co chodzi?
 3. Ehhhh... Tyle many poszło się [CIACH].. A byłoby na jakąś legendę. Wielkie dzięki @Ronaldo9 pozdro!
 4. Powróciłem do Hsa po jakimś czasie. Chcę sobie zagrać wspomnianym deckiem. Dochodzę do comba (worgen, okrutny nadzorca, amok, szarża, beztwarzowy... zresztą... każdy kto gra wie o co chodzi ) i mój worgen nie może zaatakować wrogiego bohatera. O co chodzi? Jakiś nerf? Jak tak to jak on działa? Nie mogę zaatakować bohatera tylko w turze, gdy stworzyłem combo, a potem to worgeny są już raczej bezużyteczne.
 5. Zapomniałem napisać... Od tego zacząłem ziom, niby wszystko pod tym kątem jest ok.
 6. Tak, jak w temacie. Klikam "New Game". Ładuje się chwilę, a potem wyjazd do pulpitu z komunikatem ''program przestał działać''
 7. Ale tam trzeba jak najszybciej S wciskać. Ja nie daję sobie rady. Max 3/4 paska wypełniam ;(
 8. Czy znajdzie się śmiałek, który przejdzie ten jakże wymagający moment gry. Ja za mało zręczny jestem http://www59.zippyshare.com/v/tl2pdewx/file.html
 9. Mam problem ze zdobyciem jednej z części składowych tej broni, a co za tym idzie zaliczeniem questa. Chodzi o to na 5 poziomie Bezkresnych Ścieżek. Wiem, że muszę wejść w tryb zwiadu by wykryć ukrytą dźwignię, która otworzy drzwi do ukrytej komnaty w której wspomniany fant jest. Wiem także w którym dokładnie jest to miejscu. Jednak moja drużyna za żadne skarby świata nie może wykryć tej "wajchy". To bug czy po prostu mam póki co za słabe umiejętności? Da się to jakoś rozwiązać?
 10. Wielkie dzięki @BEEPR30 do zamknięcia. Jeszcze chwilka! Najeżdzam na more, rozwijam, ale opcja download extras jest nieaktywna. Co jest? Sorki, już zczaiłem, że nie wbiłem jeszcze tego kodu GOG
 11. Z tego, co wiem to z "dwójki" przechodzą tylko decyzje. Bronie, zbroje itd. się nie importują.
 12. Nie tyle problem, co pytanko Jeśli spatchuję grę do 1.03, a wszystkie save'y mam w 1.02 to czy uruchomią się one? Jeśli nie, to jak ominąć problem. Wieśka mam na platformie GoGGalaxy. Powinien się chyba sam aktualizować, ale niestety tak nie jest.
 13. Z tego, co pamiętam to trzeba było za domkiem na klifie rozwalić beczki, wtedy ukazywalo się wejście do piwnicy.
 14. Jak w tytule... Jakieś sugestie? Sterowniki do karty dźwiękowej mam najnowsze.
 15. Aż się wierzyć nie chce, takie proste rozwiązanie Jak sobie pomyślę, ile patchów naściągałem, aktualizacji itp. A tu wystarczyła prosta komenda Oczywiście po zastosowaniu Twojego tricku @Kawalorn Wiesiek odpalił, więc temat do zamknięcia. Wielkie dzięki @Kawalorn!
×
×
 • Create New...