Jump to content

Albus

Forumowicze
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralna

About Albus

 • Birthday 10/14/1994

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 1. Wprost przeciwnie. Napisałem, że zwierzęta mają uczucia. >>>Najzabawniejsze w tym jest to, że wiem i wiedziałem jak napisałeś i nie mam pojęcia dalczego wstawiłem tam nie.W każdym razie za błąd przepraszam To znaczy że gdy stworzysz człowieka - zakładając iż technologia na to pozwoli - automatycznie będzie posiadał on człowieczeństwo, bo ma wszystkie fizyczne cechy człowieka? Sądziłem, że człowieczeństwo jest kwestią umysłu, nie ciała, ale ostatecznie mogę się mylić, bo i temat nie jest taki prosty. Oczywiście, że człowieczeństwo to także umysł.Do tej mojej formy wrzucane są wszystkie cech które powodują, że wiesz, że to człowiek.Zresztą gdyby postawiono przed tobą ciało wyglądające jak człowiek (np.ciało nieboszczyka) to powiedzialbyś, że w tym momencie jest to człowiek? Cóż ja bym zaprzeczył i powiedziałbym, że to kiedyś był człowiek. I takie podsumowanie IMO człowieczeństwo to po prostu takie ładne słowo które znaczy tyle co ,,definicja człowieka", a ta jest ustalona przez większość ludzi którzy myślą podobnie. Więc po części zgodzę się z twierdzeniem, że człowieczeństwo to wymysł człowieka. EDIT: Żeby nie było. Ja też nie zakładam, że moja teoria jest jedyna i słuszna i też z góry zakładam, że mogę się mylić.
 2. Właściwie to podałeś w swoim wpisie wiele cech człowieczeństwa. IMO człowieczeństwo jest tym czymś co powoduje to, że widząc inną istotę(człowieka oczywiście) wiemy, że to człowiek. Podałeś przykład, że zwierzęta nie mają uczuć, trudno się z tym nie zgodzić, ale porównam człowieczeństwo do formy. Jeżeli mamy formę człowieka i geparda.Forma geparda zawiera jego kształt, zachowania, uczucia, i te inne rzeczy które sprawiają, że wiemy, że to gepard. Forma człowieka będzie w niektórych momentach zgodna z formą geparda, ale dorzuca też rzeczy które pozwolą ci stwierdzić, że masz do czynienia z człowiekiem(np. gestykulacja, mimika.itp.).To, że w niektórych przypadkach cechy się powtarzają nie zmienia faktu,że człowiek nie będzie gepardem.
 3. Niedawno ukończyłem Dawn of War z dodatkiem i muszę powiedzieć, że gra (pomimo przestarzałej grafiki z 2005 roku) wywarła na mnie ogromne wrażenie. O ile na początku było dla mnie trochę trudno ponieważ byłem przyzwyczajony do tego, że siedzę w bazie i tam rekrutuje jednostki, by na końcu zalać nimi przeciwnika i właśnie takim sposobem próbowałem grać w dow?a. Niestety okazało się , że gra premiuje zupełnie inny styl gry. No i tu właśnie pojawia się pierwsza wada. Gdy już się nauczy jak w to grać, to cała gra staje się dosyć prosta. Najbardziej uderzył mnie poziom niski poziom trudności ostatniej misji (grałem na drugim stopniu trudności) którą przeszedłem w dziesięć minut (chociaż możliwe jest, że miałem szczęście). Na szczęście łatwa była tylko kampania w grze dowolnej było trudniej (szczególnie kiedy grało się inną rasą nisz SM).Poza tym nie podoba mi się to, że nie ma aktywnej pauzy i fakt, że SM są przepakowani. Jednak gra cały czas jest warta polecenia. PS Oczywiście zaznaczam , że to tylko moje zdanie
×
×
 • Create New...