Jump to content

szymonk611

Forumowicze
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna
  1. Podczas uruchamiania instalacji z płytki recovery przy rozpakowywaniu plików występuje błąd o nie odnalezieniu pliku. O co chodzi i jakie jest rozwiązanie? System orginalny.
  2. Tyle że u mnie jest tylko jedne wejście PS/2 do którego jest podłączona klawiatura, więc albo kupić klawiaturę usb i myszkę PS/2 albo wytrwać z bezprzewodową myszką od Logitech która działa bez zarzutu, jednak jest mało precyzyjna, i co tydzień trzeba zmieniać baterie, przez co ok.100 zł trzeba rocznie wydać na baterie, jednak podczas grania jest męka z tą bodajże 5-letnią myszą która pod usb działa bez zarzutów. Ostatecznie sprawdzę u kumpla, czy u niego też te myszki nie działają, bo jak u niego działają bez zarzutów to zostanę przy tej wysłużonej myszce.
  3. Mam pewien problem, mianowicie gdy kilka dni temu mysz przy uruchamianiu komputera nie działała, odłączyłem, podłączyłem i znów działała. Wczoraj, mysz z PC Factory odmówiła posłuszeństwa, albo laser nie działał, albo przyciski, po kilku minutach przestała całkowicie reagować, więc kupiłem nową firmy Shark która po godzinie poszła w kierunku poprzedniczki. Klawisze działają laser się nie świeci. Nie wiem co z tym fantem zrobić. Pomocy!
×
×
  • Create New...