Jump to content

Szary96

Forumowicze
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Szary96

 • Rank
  Goblin
 • Birthday 05/23/1996

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array
 1. Jaki chcesz, ważne żeby był z miejsca w którym gra może być juz aktywowana. Możesz sobie znaleźć takie adresy w Google EDIT: Wpisz sobie po prostu adresy IP, Ameryka (jeśli można już tam aktywować, nie kupuje MOHa więc nie wiem), skopiuj tam IP i numer portu (powinny być razem). Potem sprawdź sobie czy się połączyłeś, wchodząc sobie na neta (powinno być znacznie wolniej niż zwykle). Potem odpalasz aktywację, a po procesie usuwasz IP i port, oraz odznaczasz opcję. EDIT2: To poszukaj innego IP. Czasem te co są podane, już nie działają.
 2. Ja tam ani na BF3, ani na ME3 nie czekałem. A VPN możesz sobie ustawić (na Win7) Panel Sterowania / Sieć i Internet / Opcje internetowe / Ustawienia sieci LAN
 3. Jeśli Guru3D nie jest bezpieczne, to nic nie będzie Ale może być i oficjalna AMD. Tam już nie sprawdzam bo zazwyczaj release notes są później. Poza tym napisał, że oficjalne nie pomogły, dlatego zasugerowałem wersję BETA. EDIT: Dzisiaj wyszły 12.11 BETA. Podobno dodają nawet 10 fps.
 4. Spróbuj pobrać 12.9 BETA, na przykład stąd: http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=369009
 5. Safety car wyjeżdża rzadko, tak to po prostu jest zaprogramowane. Może zwiększą szansę, ale zawsze możesz poszukać sobie moda na AI, tam zazwyczaj masz zwiększoną szansę na SC.
 6. @hermiona15 Jesli dobrze pamiętam to
 7. @Ardeth711 Może i tak, ale lepsze to niz nic. Chociaż ja tam nie wiem jak chcą wyjaśnić,
 8. Ciekawe czy to fake. http://www.businesswire.com/news/home/2012...-3-Extended-Cut EDIT: Ale się wstrzeliłem. Równo z newsem na CD-Action
 9. przy gotowości 73% i 4,5k zebranej floty (zero wsparcia quarian i salarian). Czy skoro już zacząłem tą sekwencję, to nie muszę już się martwić spadającą wartością gotowości,czy nalicza to dopiero później? Niby Hackett już powiedział, że mobilizuje flotę. Mogę sobie dać już z tym spokój? Teraz mam 65%, ale zapis z 73%. Ja bym polecał nabić sobie z powrotem 80%. Wydaje mi się że wskaźnik będzie spadać do momentu A potem to juz wszystko zależy od save.
 10. Przyłączam się do pytania. Czy trzeba mieć 100% gotowości bojowej czy może trzeba zebrać całe Zasoby Wojenne?
 11. U mnie na tym kompie: CPU: Intel Core i5 2500K 3,30Ghz MOBO: Asus P8P67 LE Rev.3.0 RAM: Kingston HyperX Blu DDR3 2 x 2 GB 1333 MHz CL9 GPU: HIS Radeon HD 5770 1024MB Zasliacz: Modecom Carbon MC 620W mam 30-40 fps na wysokich, wyłączone SSAO, ubersampling i V-Sync.
 12. Ta gra tak ma. Czasami na mocnych komputerach klatkuje, a na słabszych mozna grać nawet w wysokich detalach.
 13. "Uberpróbkowanie: tryb renderowania wysokiej jakości w którym całe sceny są renderowane kilkukrotnie, tak, by uzyskać najlepszą możliwą jakość tekstur, szczegółów i antialiasingu (przewyższającego nawet antialiasing i anizotropię na najwyższych ustawieniach)."- cytując uwagi do gry. Masz zainstalowanego patcha 1.2? W wersji 1.0 zabezpieczenie antypirackie powodowało że gra działała 30% wojniej. EDIT: Możesz teź spróbować wyłaczyc opcję SSAO. Nieźle zwieksza sie wtedy wydajność.
 14. Lepszy jest i5. Ale lepiej dopłacić 100zł i kupić i5 2500K. Jest szybszy od tej wersji. EDIT: Nie wpisałem litery. Chodziło mi o wersję odblokowaną, czyli K. Przepraszam za błąd.
 15. Najlepsze intro według mnie ma Warhammer 40000: Dawn of War i Wiedźmin.
×
×
 • Create New...