Jump to content

Naars

Forumowicze
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Naars

 • Rank
  Hobbit
 • Birthday 05/14/1990

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Recent Profile Visitors

3,928 profile views
 1. Tesu

  Dobre wypowiedzi pod newsem z trailerem CoH! Jestes jedna z nielicznych osob, o ktorych mozna powiedziec "dobrze gada chlop!" 5*

 2. Naars

  Przez przypadek akurat dzisiaj wszedłem na Twój profil Hut, ale widać nie ma przypadków na tym świecie - wszystkiego najlepszego!

 3. Nie wiem, czytałem po polsku. A nawet jeślibym czytał po angielsku... to tylko język - treści on nie zmienia. Nawet najpiękniejszy i najśpiewniejszy język świata (angielski nim nie jest, swoją drogą) nie zmieni treści zawartych w książce. Nie przepadam za pieśniami, wierszami i porównaniami i to mi właśnie przeszkadzało w tej książce - taki nieczuły jestem.
 4. Ja dużo czytam i zazwyczaj tak wychodzi, że jak ogłaszają produkcję filmu na podstawie książki, to literaturę już mam dawno przeczytaną. Jedyny film, jaki widziałem przed książką, to była Narnia - byłem później ciekaw, jak to było w oryginale, a że siostra miała całą serię... książka lepsza. Mimo wszystko jestem heretykiem - we wszystkich przypadkach oprócz jednego, ale bardzo istotnego, wolę książkę niż jej ekranizację. Tym przypadkiem jest właśnie Władca Pierścieni. Książka i owszem, rewelacyjna, ale jak na mój gust trochę przegadana i przepełniona porównaniami i opisami przyrody na miarę Orzeszkowej i jej Nad Niemnem. A że film jest rewelacyjnym nie trzeba nikogo przekonywać - zmierzył się z oryginałem i nawet najzagorzalsi fani mówią, że film jest co najmniej dobry, a to ogromne osiągnięcie.
 5. Hm, może warto więc zassać parę trojanów albo keyloggerów, jeśli można zyskać darmowy miesiąc gry od panów złodziejów.
 6. Hm, super! Gratulacje sprawności manualnej, jakbyś nade mną stał i mówił co i jak robić to i tak bym tego tak ładnie nie uformował i pomalował jak Ty - mam do tego dwie lewe ręce.
 7. Nie chcę się wyrażać, więc powiem to językiem biologicznym - dziewczyna ma już jedną waginę, nie potrzebna jej druga u boku.
 8. Jango, to poproś, żeby Ci sprowadzili - Empik wysyła produkty pomiędzy swoimi oddziałami na zamówienie. Pytałeś w ogóle obsługi, czy mogą Ci to załatwić? Jak zapytałeś 'czy jest', to sprawdzili, że nie ma w Krakowie. Poproś, by Ci sprowadzili (mogą chcieć za to jakąś zaliczkę) i powinno być. A Kraków to też nie zadupie, czy mi się wydaje? Pamiętam, że kilka miesięcy temu we wrocławskim Empiku JO stało na półce.
 9. Ano, 'PS' zabrały autorowi połowę notki. A seria JK jest już stara, LucasArts nie dba o swoje stare twory zbytnio... Popytaj w Empikach, oni czasem trzymają stare gry na zapleczu.
 10. A oto El Chisme (hiszp. 'Gadżet')! Po ciężkim wypadku, w którym stracił 3 kończyny odkrył w sobie talent technologiczny i postanowił używać swoich wynalazków do pomocy innym! (historia prosta, nieskomplikowana, jaką ma wielu pomniejszych herosów ) http://img194.imageshack.us/img194/1371/elchisme.jpg - screen 1 http://img245.imageshack.us/img245/3359/elchisme2.jpg - screen 2 EDIT: Skoro wiele osób wstawia więcej niż jednego herosa, a wyraźnego regulaminu pod tym względem nie ma, postanowiłem zamieścić także moje drugie dziecko - Naars'a gromowładnego! http://img231.imageshack.us/gal.php?g=cost...naarscccomi.jpg
×
×
 • Create New...