Jump to content

Naars

Forumowicze
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Naars

 • Rank
  Hobbit
 • Birthday 05/14/1990

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  http://
 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Zainteresowania
  Gry, fantasy, rock, newsy ze świata, polityka

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Całe mnóstwo
 • Ulubiony gatunek gier
  RPG
 • Konfiguracja komputera
  Operating System
  Windows 8.1 Professional ?(X64)?
  Processor
  Intel Core i5 3550 clocked at 3.30 GHz
  Number of cores: 4 physical, 4 logical
  Motherboard
  ASRock B75 Pro3
  Memory
  16 GB total memory type DDR3
  Graphics card
  NVIDIA GeForce GTX 770
  Harddrive
  Harddrive ST3500320AS from 465.76 GB SATA
  Harddrive ST2000DX001-1CM164 from 1.82 TB SATA III
  CD-ROM
  HL-DT-ST DVDRAM GH24LS70
  Screen(s)
  PL2271HD
  Manufacturer: Idek Iiyama North America, Inc.
  Maximum resolution: 1920 x 1080
  Screen size: 21.7" (48 cm x 27 cm)
  Manufacture date: 2/18/2011
  Aspect ratio: 16:9
  Video input type: Digital Signal

Recent Profile Visitors

3,815 profile views
 1. Tesu

  Dobre wypowiedzi pod newsem z trailerem CoH! Jestes jedna z nielicznych osob, o ktorych mozna powiedziec "dobrze gada chlop!" 5*

 2. Naars

  Przez przypadek akurat dzisiaj wszedłem na Twój profil Hut, ale widać nie ma przypadków na tym świecie - wszystkiego najlepszego!

 3. Naars

  Książka, czy film - Co najpierw

  Nie wiem, czytałem po polsku. A nawet jeślibym czytał po angielsku... to tylko język - treści on nie zmienia. Nawet najpiękniejszy i najśpiewniejszy język świata (angielski nim nie jest, swoją drogą) nie zmieni treści zawartych w książce. Nie przepadam za pieśniami, wierszami i porównaniami i to mi właśnie przeszkadzało w tej książce - taki nieczuły jestem.
 4. Naars

  Książka, czy film - Co najpierw

  Ja dużo czytam i zazwyczaj tak wychodzi, że jak ogłaszają produkcję filmu na podstawie książki, to literaturę już mam dawno przeczytaną. Jedyny film, jaki widziałem przed książką, to była Narnia - byłem później ciekaw, jak to było w oryginale, a że siostra miała całą serię... książka lepsza. Mimo wszystko jestem heretykiem - we wszystkich przypadkach oprócz jednego, ale bardzo istotnego, wolę książkę niż jej ekranizację. Tym przypadkiem jest właśnie Władca Pierścieni. Książka i owszem, rewelacyjna, ale jak na mój gust trochę przegadana i przepełniona porównaniami i opisami przyrody na miarę Orzeszkowej i jej Nad Niemnem. A że film jest rewelacyjnym nie trzeba nikogo przekonywać - zmierzył się z oryginałem i nawet najzagorzalsi fani mówią, że film jest co najmniej dobry, a to ogromne osiągnięcie.
 5. Naars

  World of Warcraft - Epic Fail :D

  Hm, może warto więc zassać parę trojanów albo keyloggerów, jeśli można zyskać darmowy miesiąc gry od panów złodziejów.
 6. Hm, super! Gratulacje sprawności manualnej, jakbyś nade mną stał i mówił co i jak robić to i tak bym tego tak ładnie nie uformował i pomalował jak Ty - mam do tego dwie lewe ręce.
 7. Naars

  Czy to jest dobry patent?

  Nie chcę się wyrażać, więc powiem to językiem biologicznym - dziewczyna ma już jedną waginę, nie potrzebna jej druga u boku.
 8. Jango, to poproś, żeby Ci sprowadzili - Empik wysyła produkty pomiędzy swoimi oddziałami na zamówienie. Pytałeś w ogóle obsługi, czy mogą Ci to załatwić? Jak zapytałeś 'czy jest', to sprawdzili, że nie ma w Krakowie. Poproś, by Ci sprowadzili (mogą chcieć za to jakąś zaliczkę) i powinno być. A Kraków to też nie zadupie, czy mi się wydaje? Pamiętam, że kilka miesięcy temu we wrocławskim Empiku JO stało na półce.
 9. Ano, 'PS' zabrały autorowi połowę notki. A seria JK jest już stara, LucasArts nie dba o swoje stare twory zbytnio... Popytaj w Empikach, oni czasem trzymają stare gry na zapleczu.
 10. A oto El Chisme (hiszp. 'Gadżet')! Po ciężkim wypadku, w którym stracił 3 kończyny odkrył w sobie talent technologiczny i postanowił używać swoich wynalazków do pomocy innym! (historia prosta, nieskomplikowana, jaką ma wielu pomniejszych herosów ) http://img194.imageshack.us/img194/1371/elchisme.jpg - screen 1 http://img245.imageshack.us/img245/3359/elchisme2.jpg - screen 2 EDIT: Skoro wiele osób wstawia więcej niż jednego herosa, a wyraźnego regulaminu pod tym względem nie ma, postanowiłem zamieścić także moje drugie dziecko - Naars'a gromowładnego! http://img231.imageshack.us/gal.php?g=cost...naarscccomi.jpg
×