Jump to content

Niziur

Akademia CD-Action [GAMMA]
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Niziur

 • Rank
  Hobbit

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Recent Profile Visitors

1,539 profile views
 1. Prawdopodobnie tutaj macie rozwiązanie: http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2120982 Jest tam napisane, że gierka uruchamia się z konkretną wersją PhysX, ale z tym u kogo jest różnie.
 2. Łał..."Jeśli kiedykolwiek zostanę złym lordem"... dziękuję mamo!
 3. Dużo (większość) rzeczy jest pościąganych z Joe Monster'a (można się zorientować po małym logo - srkzm), co dla bojownika JM jest trochę nużące - otwieram NL, a tu znane dowcipy/anegdoty/obrazki. Dlatego głównie bawią Jeszcze Nie Odkryte Źródła Dobrego Humoru i miło byłoby zobaczyć, że NL 'szerzej' zarzuca swe sieci. Śmiejąc się wspominam jeszcze "Jeśli kiedykolwiek zostanę złym lordem" (czy jakoś podobnie). Założę się, że jakieś śmiechy odchodzą także w redakcji i sądzę, że ciekawym pomysłem byłoby spisać niektóre perełki (ale tak, by czytelnicy zbrechtali, nie czyniąc z tego humoru tylko dla
 4. To mi się spodobało. @evomyrin - 'mettaliki' - lol'd, metalliki - dwa 'l', jedno 't'.
 5. Heh, od razu z grubej rury, ale słusznie. Pewnie koszta też powaliłyby, chociaż na Metallikę bym nie narzekał. Muzyka (w tle) w menu wydaje się wygodnym rozwiązaniem, ew. zawsze można by wyodrębnić sobie z płytki pliczki mp3.
 6. Pomysł ciekawy, aczkolwiek czy muza się podoba, to już mocno subiektywna sprawa, zależna od gustu. Ucieszeni zapewne są też ludzie, których muzyka jest wypalana na coverkach, jak wyżej napisano. Pytanie-propozycja: może by tak wrzucić czasem jakiś utwór z płyt opisywanych w 'magazynie prawie kulturalnym'? Chociaż tutaj, to wystarczy odwiedzić YT'a.
×
×
 • Create New...