Jump to content

Mundus

Forumowicze
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Mundus

 • Rank
  Goblin
 • Birthday 02/21/1987

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Recent Profile Visitors

1,773 profile views
 1. Aha, ok dzięki. bo zastanawiałem się czy przejść Wiedźmina 2 na mrocznym by przenieść te unikane zbroje do (np. zbroje bratobójcy) 3 ale skoro się nie przenosi to chyba nie będę kombinował.
 2. Wie ktoś może czy save oprócz decyzji z wiedźmina 2 przenosi się do 3 coś jeszcze, np. ekwipunek ?
 3. Zajrzyj tu: http://grajpopolsku.pl/news.php wprawdzie nieoficjalne spolszczenia mają, ale trzymają poziom. Musisz poszukać na tej stronce czy mają spolszczenie do tej gry, gwarancji że jest nie daję.
 4. Ja znalazłem gdzieś informacje że schematy na powyższe miecze można zdobyć w akcie 3
 5. Gra oczywiście oryginalna? Wyskakuje jakiś komunikat? Jakieś rzeczy dodatkowe doinstalowałeś np. mody czy coś takiego? Próbowałeś zainstalować patch do gry?
 6. Też miałem problem z migającymi filmikami, okazało się że częśtotliwość odświeżania w ustawieniach gry miałem na 25 Hz przestawiłem na 60 Hz jest ok.
 7. Enby + dodatkowe textury z Skyrim Nexus, są warte polecenia. Jest z tym trochę zabawy, ale można osiągnąć niezłe efekty,
 8. Da się, menu głównym gry musisz najechać na 1 Player i przesuwasz w bok i jest opcja zagrania w 2, jeżeli zaś chodzi o sterowanie to o ile dobrze pamiętam gracz drugi może grać strzałkami i klawiaturą numeryczną ty masz pozostałą część klawiatury. Ja osobiści korzystam z pada, a kumpel gra na klawiaturze.
 9. O ile dobrze pamiętam, to zawsze gdy w grze zabijało się kogoś istotnego dla dalszej fabuły co uniemożliwiało przejscie gry to pojawiało się Że " Nić przepowiedni została przerwana... " jeżeli zaś chodzi o wyczenie ze spaczenia to zdaje się zę główna postać w trakcie gry zostaje zarażona Śmiertelnym spaczeniem i musi się z tego wyleczyć. Udaj się do Tel Fyr i odnajdź Divayth Fyra.
 10. Wprawdzie gry tej nie posiadam ale podejrzewam że może to być spowodowane dużym obciążeniem serwera. Próbowałeś na innym serwerze grać? Ewentualnie zobacz na ich forum czy nie opisują podobnych problemów bądź napisz do supportu.
 11. Odnośnie moda Wyrmstooh Posiadasz aby grę z wyganym patchem lub wyższym? Nie wiem jakiej wersji gry potrzebuje drugi mod ale mod z wiedźminem i to chyba lepszy znajsziesz na http://www.nexusmods.com/skyrim/?
 12. Ekwipunek sprawdzałeś? Kurtkę niebieskich pasów, rękawice zielarza, spodnie czarownika są dostępne od samego początku gry czyli od prologu, tajemniczy kupiec i możliwość zmiany fryzury możliwe jest dopiero od floatsam. Spróbuj może zacząć gę od nowa z włączonymi dlc. Powinieneś w niej rozpocząć grę. A tak na marginesie Zbroja kruka jest lepsza, tylko musisz posiadać sava z jedynki.
 13. A sprawdzałeś na jakiej wersji gry te mody działają, bo niektóre jak zauważyłem wymagają odpowiednio nowej wersji gry tzn. poniżej którejś wersji nie działają. Jeżeli możesz to wymień jakie mody posiadasz.
 14. U mnie też takie coś się pojawiało. Przyczyna - mody z teksturami w rozdzielczości hd. Sądzę wiec że istota problemu leży w ilości pamięci ram.
×
×
 • Create New...