Jump to content

Oblitus

Forumowicze
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Recent Profile Visitors

1,559 profile views
 1. Grałem w wiele gier AAA z tego roku i obecnie ponad 100 godzin mam w Fallout 4, ale nic nie pobije Wiedźmina 3. Nie jestem fanatykiem i nie mam chopla na punkcie Wiedźmina, ale nawet nie czytając książek w grę grałem dla samej przyjemności podziwiania świata. Płynna grafika 1080p w 60 fps na ultra urzeka. Nawet na niższych graficznych ustawieniach wygląda dobrze. Nie lubię machania mieczem w grach i odpalałem pomimo topornej historii, żeby podziwiać widoki, aż w końcu tak się wciągnąłem w historię że miałem najlepsze wg mnie zakończenie czyli BAD ENDING. Właśnie te uważam za najfajniejsze i przeważyło o ocenie 10 na 10, a nie jak teraz wgrywam mody żeby lepiej mi ię grało w Fallouta 4. Nawet nie używałem SweetFX co dla mnie jest dużą rekomendacją dla jakości gry. Nawet W2 mnie tak nie wciągnął jak W3.
 2. Szkoda. Naprawdę miałem chęć na ową pozycję. Jeszcze tylko małe pytanie o książki - lubisz jakąś pozycję napisaną przez Jakuba Ćwieka?
 3. Nie posiadam już starych numerów CDA (3 przeprowadzki) chciałbym spytać o tytuł książki, o której pisałeś kiedyś w GameWalkerze. Była ona mianowicie o potędze socjotechniki napisana przez jakiegoś iluzjonistę. Ciekawy temat. Zamierzam się zabrać za książkę Mitnicka, ale którą uważasz za ciekawszą? Chyba, że warto obie. Kolejne pytanie - pisałeś w superlatywach o książce Christophera Moora "Wyspa wypacykowanej kapłanki miłości", a jeżeli czytałeś "Brudną robotę" co o niej sądzisz. Mi osobiście bardzo się podobała. Nawet mógłbym rzec lepiej niż "Wyspa...", która dość długo się rozkręcała.
×
×
 • Create New...