Arinet

Akademia CD-Action [ALFA]
 • Zawartość

  49
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Arinet

 • Tytuł
  Goblin

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Podkarpacie

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  RPG
 1. Zdecydowanie: Vampire the Masquerade bloodlines; Freelancer i Gun. Wyosoko budżetowe gry z listy i tak prędzej czy później bym ograł (chociaż większość już była za mną), a gdyby nie CDA, nie poznałbym tych trzech świetnych gier. Vampire the Masquerade to jeden z lepszych RPG'ów w jakie grałem, a Freelance i Gun, po prostu dały mi sporo frajdy.
 2. Wydaje mi się, że lvl skaluje sę dopiero po wkroczeniu do danej lokacji.
 3. Najpewniejszy będzie mod o skrócie UFO, ze steam workshop
 4. Nie zginie. Wystarczy że przekroczysz wymagane minimum siły zbrojnej i już będzie dobrze.
 5. Ustaw w tych ustawieniach wyżej, rozdzielczość na 16:9 to ci się samo ustawi
 6. Bo lepiej wydać na CDA niż na szatańską Gazetę Wyborczą!
 7. Jeżeli komuś nie preszkadza grafika proponuję płytkę: Legacy of Kain:Antologia. Gra starczy na długo. W sklepie kosztuje 40zł (Ale na allegro wychaczyłem za 20zł więc powodzenia)
 8. Mogę się mylić, ale chyba chodzi o to dla której ze stron zrobiłeś questy (czasami nawet nieświadomie). Wydaje mi się że jedna ze stron musi pokonać drugą, ale powtarzam: mogę się mylić.
 9. Za pierwszym razem nie zdążyłem klinkąć, a za drugim pisze że nie można wykonać operacji czy coś. (Proces sam się zamyka kiedy gra powinna się uruchomić) O ile pamiętam to samo miałem z demówką gry In Verbis vitus czy jakoś tak.
 10. Witajcie! Zwracam się z prośbą o pomoc, albowiem nabyłem sobie Red Faction: Guerrilla i nie mogę jej uruchomić. Wszystko zainstalowałem i potwierdziłem kod, ale kiedy próbuję uruchomić grę, wyskakuje ekran ładowania po czym nic się nie dzieje. Zrobiłem reinstalla, ale nie pomogło. Przeszukałem Google, też nic nie ma. Proszę o szybką pomoc.
 11. Pomoże ktoś?
 12. Niestet ten sposób nie działa poniewarz tu nie chodzi głównie o frapsa tylko o ustawienia dźwięku na komputerze. Na przykład na skype kiedy puszczam muzykę też jest słaba jakość a jest dobra dopiero wtedy, kiedy w ustawieniach realteka wyciszę mikrofon, ale wtedy jestem uziemiony. Stoje w sytuacji albo mix stereo, albo mikrofon, a potrzebuje obu