Jump to content

Arturzyn

Urodzinowi Zwycięzcy
 • Posts

  3,866
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Everything posted by Arturzyn

 1. Niby żyje, ale co to za życie...
 2. O kurczę ale stypa tu

 3. Papier i zmiana rozmiaru pisma na minus, Plakat na plus. FC Primal też, zwłaszcza że jakoś na moim sprzęcie działa (15 fpsów to dosłownie granica "komfortowego" grania :P); szkoda tylko, że ten kod na dominos ważny tylko przy zamówieniach online. Tak z tego nie skorzystam niestety, a pizzą za pół ceny bym nie pogardził. Zawartość wydaje się ok, tylko ta edycja Na Luzie nijaka imo. Also jeszcze raz - gratulacje za wytrwanie do 300. numeru i żebyście trwali w najlepsze jeszcze drugie tyle edycji.
 4. Men of War to nie gra dla mnie, ale NecroVision od dłuższego czasu mnie kusiło, więc jestem zadowolony, Zawartość wygląda interesująco, cena też cieszy. Nic, tylko brać.
 5. Jaką masz pracę że 14 miechów wolnego miałeś.
 6. Zdrapka z tego numeru jest idealna, sreberko schodzi jak marzenie. Grafika z GLADoS też cudna
 7. Brawo ty. Swoją drogą dzisiaj zdałem poprawkę z termodynamiki, a to sprawia, że pierwszy rok studiów jest już za mną.
 8. Chodzi mi po głowie, ale czekam na jeszcze większe obniżenie ceny.
 9. Jest coś takiego. Ale szału ponoć z tym nie ma.
 10. Kiedy w dziale kaszanki zagości ktoś inny niż Papkin? Pytam poważnie. Zawartość wydaje się ok, ale żaden z pełniaków nie przemawia do mnie, a i podkładka wygląda meh.
 11. Racja. To co się odwala z tym woła o pomstę do nieba.
 12. Prawdopodobnie podczas czyszczenia spamu kilka tematów zostało przypadkowo usuniętych. Innego wyjaśnienia nie widzę. To forum było naprawdę spoko. Żal patrzeć, jak to wszystko się kończy. [*]
 13. UKOŃCZYŁEM DARK SOULS 3.
 14. Ufff 200 złotych wydane na 4 gifty i 12 gier dla mnie. To była dobra wyprza.
×
×
 • Create New...