Jump to content

alamar112

Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 1. alamar112

  Jade Dynasty

  Ja mam Lupin 70+ i Jadeon 30+. W grze jak chcesz to pisz na serwerze shura, do Bri lub LadyArya. Jak szybko lvlujesz to moze cie do ally przyjmiemy .
 2. alamar112

  Jade Dynasty

  Jade Dynasty Jade Dynasty to gra Perfect World Entertainment, znanych z Perfect Worlda. JD to darmowy MMORPG z elementami fantasy. Wystepuje w angielskiej wersji jezykowej. Jest to europejska wersja chińskiej gry Zhu Xian. W europie wyszła na przełomie czerwca i lipca. Gra jest w klimacie orientalnej kutlury wschodu. W grze mamy do wyboru 5 klas postaci, o nietypowych nazwach: -Vim - typowy tanker -Lupin - assasin (zabójca) -Jadeon - AoE -Skysong - healer, buffer -Modo - hybryda klas Ciekawostką jest to, że aby wybrac klasę postaci trzeba zdobyc 15 poziom. Strona do pobrania gry Jade Dynasty Oficjalna Strona Polskie Forum Jade Dynasty Polska Strona Jade Dynasty 12 Listopada bedzie update wprowadzajace m.in - 2 nowe klasy postaci ( Balo i Arden) - Możliwośc walki na skybalde'ach (mieczach do latania) - Możliwośc rebornu - i wiele innych ciekawych rzeczy. Zobaczcie sami na http://jd.perfectworld.com/expansion/ Polecam i serdecznie zapraszam do gry.
 3. ... To ZOMO - pomyślał - muszę uciec. A że to on był założycielem tego aresztu znał jego każdy zakamarek. Udało mu się dzięki jednemu z tajnych tuneli. Gdy był już wolny zobaczył rycerza w zbroi na białym koniu. - Jak wydostał się z mojego lochu - nie mógł zrozumieć Lord. Chciał zatakować, gdy przypomniał sobie, że...
 4. Brolly Odpowiedż to: Był dzień. Więc kierowca mógł go zobaczyć. A jak ktoś lubi łamigłówki to polecam książke "Pałac o Stu Bramach - Carlo Frabetti"
 5. http://img199.imageshack.us/img199/1213/zagadkaa.jpg Ja dopiero zaczynam więc na początek coś prostego. xD EDIT: Tak. To Call of Duty 2 mateusz(stefan) teraz ty zadajesz.
 6. Polanie, tylko nie wiem czy jeden czy dwa
×
×
 • Create New...