Skocz do zawartości

damcraek

Forumowicze
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O damcraek

 • Ranga
  Hobbit
 • Urodziny 17.07.1999

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Ziemia, Europa, Polska, dolnośląsk, Gmina Lubań, Lubań
 1. damcraek

  Granata poszła... [BF3WWZ]

  Battlefield 3 Walka w zwarciu I nadchodzi nowy dodatek do BF3 pod tytułem walka w zwarciu. Ta ma dostarczać ciągłych wrażeń z powodu braku kamp-site'ów* i ciągłego nacisku ze strony przeciwnika. Niestety w mapach tego dodatku nie będzie miejsca na pojazdy, znowu jak nie będzie pojazdów to znaczy, że mapy będą małe a jeśli będą małe mapy to trzeba będzie w niektórych sytuacjach walczyć w ręcz. A jeśli chodzi o walkę w ręcz to znaczy, że trzeba dodać nowe bronie, przynajmniej 10 kamp-site'ów - miejsce do kampienia.
 2. damcraek

  A wy chcecie zostać naj... 1/20 2012

  Uwaga Uwaga Wycofuje konkurs z powodu za dużej liczby uczestniczących w konkursie życzę miłego dnia. jak by co to ten wpis zostanie usunięty 20 maja.
 3. damcraek

  A w 2025 roku... [CodBOII]

  no i dobrze poprawiłeś mnie już wiem czego mam nie robić następnym razem i fajnie.
 4. damcraek

  A wy chcecie zostać naj... 1/20 2012

  my be other time
 5. Trials Evolution Red Linux przedstawia nową część gier trialowych w której zostało poprawione wszystko! Jedną i największą innowacją w tej części jest otoczenie. W tle nie widać jak kiedyś hangaru który potrafił się łatwo znudzić i naraz ograniczał miejsce, tylko las, góry i inne. Jedną jedyną wadą jaką wypatrzyłem jest niestety to, że ta część jest tylko na XboX'a. Szkoda, wielka szkoda. Z drugiej strony lepiej dla xbox live ponieważ dało im to ogromne zyski z powody umieszczenia nowego trybu multi. Jest to tryb w którym można się ścigać z innymi na raz a to znaczy- MULTI + INNI + LEPRZE MAPY= SUPER ZABAWA! Co do dla tych bardziej kreatywnych Red Linux zaoferował tryb tworzenia map, a nawet dwa. Jeden jest bardziej uproszczony pozwalający budować mapy z perspektywy bocznej. A ten drugi Jest bardziej Pro. dla tych co lubią budować cegłą po cegle mury. Ten drugi jest jak by stworzony na podstawie FPS-ów, można normalnie chodzić i latać po mapie stawiając elementy w trójwymiarze.
 6. damcraek

  A wy chcecie zostać naj... 1/20 2012

  jak coś ci się nie podoba to idź na inny blog
 7. Jeśli chcecie się pochwalić wiadomościami na temat newsow, gierek, informacji... itd. To wymyślcie jak najfajniejszy tytuł do nowej części call of duty. można powtarzać innych hasła ale to będzie zaliczało się jako głos. :wykrzyknik: Nagroda to jeden dzień bycia redaktorem na tym blogu. A jeśli pójdzie danej osobie dobrze to kto wie może zostać na dłużej! :wykrzyknik:
 8. God of War Ascension ten i wyłącznie i tylko na PS3 nowy Godek wychodzi w 2013r. Poza tym, że ta część będzie znowu i po raz kolejny o tym samym przeniesie nas w czasy gdy Kratos nie by jeszcze duchem Sparty. To znaczy, że jest szansa iż spotkamy się na końcu gry z początkiem pierwszej części. WOW A CO WY NA TO?
 9. damcraek

  Z Pistoletem i Nożem 2/2 [AC3]

  ...Podczas rozgrywki poznamy ważnych ludzi w dziejach historii między innymi: Jerzego Waszyngtona, Benjamina Franklina i Charlsa Lee. Jako, że wy tamtych czasach używanie broni palnej było bardzo innowacyjnym podejściem do wojen to i tak nasz bohater niczym predator będzie likwidował swoich wrogów za pomocą jednej z najciekawszych broni miotanych w historii oręża, czyi tomahawk. Oczywiście nie zabraknie ukrytego ostrza tylko, że w troszkę innej odmianie a dokładnie mam na myśli nóż wysuwany sprężyną. WOW. Jedną z najciekawszych rzeczy jednak będzie nowy system poruszania się po drzewach i po skałach! Tak po drzewach i po skałach. Na początku byłem pod wrażeniem, że wprowadzili takie coś ale jednak. Więcej mogę wam tylko powiedzieć po wyjściu gry a ta wychodzi 30 października tego roku.
 10. damcraek

  Z Pistoletem i Nożem 1/2 [AC3]

  Assassin's Creed III Jako jedna z najlepszych serii w historii gier wideo, ta oto jedyna zmieniła pogląd na świat dla wielu a jednym z nich jestem właśnie ja. Ta oto część ma być kluczowa ponieważ wchodzi nowy silnik i nowy styl gry. wszystko odgrywa się w XVIII wieku a dokładniej od 1775r. Amerykańskie kolonie rozpoczynają rewolucje którą świat zapamiętał na wieki. W tej części jednak bohaterem będzie Kenway Connor o krwi pół Brytyjskiej pól Indyjskiej który zamierza stawić czoło Ameryce i spróbuje zapewnić wolność swemu ludowi. Podczas rozgrywki poznamy ważnych ludzi w dziejach historii między innymi: Jerzego Waszyngtona, Benjamina Franklina i Charlsa Lee.
 11. Sniper Ghost Warrior 2 Cóż by powiedzieć na temat nowego Sniper Ghost Warrior'a który przy staraniach City Interactive i tak przedstawił się niestety z najgorszej strony. Oczywiście niezwykłą konkurencja z strony Revellion powaliła z nóg miliony osób a ich demo chwyciło za serce wszystkich graczy oraz fanów serii sniper elit'a. Ale cóż, sniper elite ghost warrior ma swoich fanów i nie da się powalić na łopatki tak łatwo. Premiera gry już 21 sierpnia tego roku czekamy i nie możemy się doczekać
 12. damcraek

  Nanosy w nowej edycji... [Crysis 3]

  Crysis 3 Nadeszła pora nowej rewolucj, gdzie to ludzie jako lepsi (chodzi mi o głównego bohatera ) przejmom pałkę nad... Nowym Zarośniętym Jorkiem?! tak i to nie jest żart, na prawdę będzie zarośnięty i przede wszystkim piękny.Jako mam nadzieje najlepsza część Crysis'a da nam dużo więcej zabawy niż poprzednie części a najfajniej by było gdyby ten nanokombinezon 2.5v miał możliwość hybrydowej technologi ludzko-obcej która pozwalała by na hakowanie elektrycznych broni cepidów lub po prostu zdalnego hakowania, że tak powiem cepidzkich działek stacjonarnych. Jedną z najlepszych bajerów które usłyszałem jest ciągłe pozostanie w ukryciu przy strzelaniu z łuku. CZAD!!! Mało tego łuk potrafi powalić wielkie bestie o niesamowitych rozmiarach!
 13. damcraek

  A w 2025 roku... [CodBOII]

  Modyfikowanie daty dokonania wpisu na blogu jest zabronione! - Lord Call of Duty Black Ops II Jak wiecie za niedługo wychodzi nowy Call of Duty Black Ops 2 Który z tego co wiem ma być przełomem w całej serii CoD'a, krótko mówiąc Jedno znaczną opinia całego świata oprócz chińczyków która brzmi TAK!!! To jest to! a jeśli chodzi o chińczyków, to właśnie oni będą walczyć z amerykom o surowce a dokładniej, Chińczycy będą bronić składów metalów które będą kluczowe w przetrwaniu, Przecież metal jest potrzebny do ammo, do baterii, do telefonów... A jeśli coś to Chińczycy w tych sławnych latach 20-tych a dokładniej w 2025r. po przejmowali 95% obszarów nadających się do wydobywania metalu. Tak szczerze na początku gdy obejrzałem pierwszy triler to jakoś niezbyt mnie on przekonywał, dopiero po dłuższym zagłębieniu się w temat dotarło do mnie, że w cale tam nie będzie laserowych broni ani kosmicznych gadżetów, po prostu stare tylko lepiej wyglądające stare bronie. No i jednym z NAJWIĘKSZYCH rozczarowań które niestety bez ucieczki pozostanie to niezmieniony silnik A WY CO MYŚLICIE O TEJ GRZE WYPOWIEDZCIE SIĘ ŚCIŚLE I NA TEMAT ORAZ ROZPOCZYNAJCIE NOWE TEAMAT
 14. FAN: LAN, Cod, Bf, CoJ.

  (prosze czytać szybko ) jako obywatel nieobywatolowego miasta jestem zobowiązany do obywatelowania innych obywatelów innych miast. uwaga nie ponosze konsekfencji za połamanie języka czytając ten tekst lecz ponosze odpowiedzialnosc za wasze sukcesy.

×