Jump to content

lukaszLkz

Forumowicze
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About lukaszLkz

 • Rank
  Hobbit
 • Birthday 11/21/1991

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 1. Zapewne myślisz, ze zacytowanie kilku zdań z Wikipedii oraz dodaniu od siebie kilku wyrazów sklejanych w pocie czoła, nie wiadomo z kim i jak długo czyni Cię człowiekiem nad wyraz inteligentnym. Musze Cię zmartwić, ale w dzisiejszych czasach podmiot "Anioła" stał się wysoce namacalny i realny, wykreowano go takim na użytek medialny, pozostawiając z jego atrybutów jedynie dobro i Bogobojność, a dając mu cechy jak najbardziej ludzkie (patrz film: Constantine itp.). Więc jeśli można uśmiercić Anioła, sprawić, że krwawi, to powiedz mi czemu nie może się reinkarnować? Oczywiście jest to pytanie retoryczne, a rozważania i udowadnianie swej wyższości intelektualnej zostaw na spotkania z kolegami, a nie na luźną zabawę z elementami żartu.
 2. Anioł po reinkarnacji I tak poza konkursem, anioł w pełnej gotowości
 3. Pamiętne zdjęcie z mniej pamiętnej imprezy Oczywiście wszystkie napoje bezalkoholowe
 4. Jeśli chodzi o procesor starałem się wyciągnąć jak najwięcej bez potrzeby zmiany napięć. A osiągnięcie przy tym 4GHz jest bardzo mało prawdopodobne Pamięci są o pojemności 4 GB (4x1GB) niestety już bardzo długo niedostępne w sprzedaży. Cooler może nie zachwyca wydajnością, ale za tą cenę wydawał mi się rozsądnym wyborem, poza tym mam jakby przekonanie do marki Zalman. A moda na nie panuje może dlatego, ze tworzą po prostu dobre wentyle (Mugen, Ninja 2). Bude wybierałem kierując się jak najlepszą wentylacją dysków, a moje potrafią się naprawdę grzać. Także zastanawiałem się, tak jak FERROU nad Zalmanem GS1000, ale przy tej samej cenie Lian Li jest moim zdaniem lepszą opcją, chociażby dlatego, ze Zalman nie posiada możliwości montażu wentyli z przodu.
 5. Konfiguracja Płyta główna: Asus P5Q Deluxe na chipsecie intela P45 Procesor: C2D E8400 @ 3,8 GHz z chłodzeniem Zalman'a CNPS9300 AT Karta graficzna: EVGA GeForce GTX 280 FTW! (For The Win!) Pamięci: Patriot XBLK 800 MHz @ 1066 MHz 2,5V 4-4-4-12 Dyski: Seagate Barracuda 500 GB x3 Zasilacz: BeQuiet! Dark Power Pro 650W Buda: Lian Li PC-A71B Dodatkowe: Logitech G9, G15. Monitor AOC, Głosniki LOGITECH Z-5500. Wista Ultimate 32 Bit 3DMark Score: 15769 Kupiony na przełomie 2008-2009, najwiekszym problemem były pamięci ze względu na bardzo utrudnioną dostępność, przy okazji nie warte swojej ceny - bardzo wybredne. Do czego ? Do wszystkiego, zastosowań codziennych, również uwzględniając w tym gry Jak się sprawdza? W wiekszości raczej dobrze, poza bardzo wymagającymi grami jak Crysis, UT III. W rozdzałce natywnej (1650x1080) nie da rady grać, przynajmniej dla mnie. Co nie zmienia faktu, ze w wiekszości nowych gier sprawuje się zadowalająco. (Mowa oczywiście o wszystkich ustawieniach na "full" wraz z anizotropią itp.) Najbliższe zmiany? Pod koniec roku, moze wcześniej przesiadka na i7 i zmiana karty, mam nadzieje, ze Nvidia wypuści do tego czasu GT300.
 6. Hmm no cóż, w takim razie jednak nie zostanę zwycięzcą haha
 7. W sumie też się nad tym zastanawiałem, jeśli uznają je za sprzeczne z regulaminem, to najwyżej je usunął
 8. Czy dopuszczalne, nie wiem, a z tego co się orientuje nie ma żadnej wzmianki o ilości czy uwzględnieniu PS.
 9. Może nie byłem aż tak wysoko w Boskiej hierarchii jak kolega Hellruner, ale myślę, że kojarzycie gościa, Lucek miał na imię, podobno kiedyś był ulubieńcem, ale go zdeklasowali na niższy, bardziej "ognisty" level Tak czy inaczej, oto jestem JA - jego przodek!
 10. 3DMark 2006 score: 15487 Intel C2D E7400 @3.6 GHz Asus P5Q Pro PATRIOT XBLK 800 4 GB EVGA GeForce GTX 280 FTW! BeQuiet Dark Power Pro 650 W Vista Ultimate 32 bit SP1
×
×
 • Create New...