Jump to content

norberdo

Forumowicze
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralna

About norberdo

 • Birthday 09/15/1988

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array
 1. Rozwiązanie w sumie jest dość proste, mianowicie: bierzemy pierwszą linijkę: a+b=c | -c i mamy: a + b - c = 0 Jak wiemy - przez zero się nie dzieli (11(a+b-c)=10(a+b-c) /:(a+b-c)) Dziękuję za uwagę I inna zagadka - wykazać błąd w rozumowaniu (bez zaglądania do google): 1zł = 100 gr 100 gr = 10 gr * 10 gr 10 gr = 0,1 zł => 100 gr = 0,1zł * 0,1zł 1 zł = 0,01 zł 1zł = 1 gr
 2. Z przyjemnością publikujemy kolejny - już szósty - numer 360Stopni! Co ciekawego tym razem? W numerze 6. znajdziecie między innymi: TEMAT NUMERU BioShock 2 ŚWIEŻE RECENZJE Aliens vs Predator Dante's Inferno MX vs ATV Reflex Dark Void RETRO-RECENZJE Magic: The Gathering - Duel of Planeswalker CSI: Deadly Intent Fight Night Round 4 Guitar Hero: Van Halen ZAPOWIEDZI Prison Break Fable III Metro 2033 INNE Oczami Tronica O wojnach konsol słów kilka HydePark (WeWantLive) Ponadto zaglądajcie na stronę internetową Oficjalna strona zinu|360Stopni oraz na nasze forum! Numer do ściągnięcia tutaj!
 3. Dziennik Komandora Sheparda Kolejny dzień najazdu na Internet, w galaktyce Polska. Dni niczym dym przelatują mi przez palce. Wciąż bezskutecznie próbujemy zająć Polski internet. Wszystko wskazuje na to, że przy pomocy tajemniczych najemników z planety 360Stopnion może się to wreszcie udać. Są oni w posiadaniu potężnej broni, którą potocznie nazywają ?Zinem?. Nie wiem, co to jest, ale stosują to już piąty raz i ponoć przynosi coraz większe efekty. Tym razem wybrali mnie jako dowódcę tego, jak to nazywają, numeru, więc na moich barkach spoczywa wielka odpowiedzialność. Dostałem informacje o moim oddziale ? trafili tam najtwardsi z całej galaktyki. Słyszałem o dwóch zamaskowanych komandosach ? Salemie i Riosie. Będzie też facet, którego zwą ?Wojną?, bibliotekarka ubierająca się w swoje własne włosy, irlandzki rajdowiec, czterech ludzi specjalizujących się w walkach z ?Zombie? i najlepsi atleci z Ziemii. Trudno mi opisać natłok dostarczonych mi informacji, więc po prostu przekażę Wam, co znajdzie się w ?Zinie?. Odstąpmy więc od Komandora Sheparda i zejdźmy na twardy grunt. Temat numeru Mass Effect 2 Świeże recenzje: Army of Two: The 40th Day Bayonetta Darksiders Vancouver 2010 Serious Sam HD: The First Encounter Retro-recenzje: The Saboteur DJ Hero Left4Dead 2 Zapowiedzi: Just Cause 2 Split/Second Dla przypomnienia znajdzie się także parę dobrze znanych tytułów jak Fable 2, czy Trials HD oraz podsumujemy to, co podobało nam się w zeszłym roku, a czego możemy się spodziewać po nowym. 360Stopni - numer 5!
 4. zapraszam na oficjalna i dzialajaca juz strone zinu pod adresem www.360stopni.info
 5. Witajcie! Zapraszam Was do ściągania największego w Polsce magazynu internetowego poświęconego całkowicie konsoli Xbox360! 360Stopni - to ponad 50 stron tekstu o nowych grach oraz starszych tytułach, które wciąż warte są uwagi! Nie jesteśmy profesjonalistami, jednak tworzymy 360Stopni z pasji do grania - dla innych graczy. 'Rynek' internetowy jest dziś ubogi w takie magazyny, więc staramy się wypełnić luki. W pierwszym numerze znajdziecie, m.in.: Świeże recenzje: - Resident Evil 5 - GTAIV: The Lost and Damned - Halo Wars - Race Pro - Ninja Blade - Tom Clancy's Hawx - Street Fighter IV - F.E.A.R.2: Project Origin Retro-recenzje: - Gears of War 2 - Silent Hill: Homecoming - Far Cry 2 A do tego masa zapowiedzi, mini-poradnik do Resident Evil 5 i 4-stronicowa, genialna retrospekcja przypominająca historię serii Resident Evil! Zapraszam do ściągania i życzę miłego czytania! 360Stopni - NR1 (Mediafire) 360Stopni - NR1 (RapidShare)
×
×
 • Create New...