Jump to content

kondzior5533

Forumowicze
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kondzior5533

 • Rank
  Hobbit
 • Birthday 11/01/1995

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 1. Niby jest to prawda, ale w dalszym ciągu granie na tymże lapku będzie opcją drugorzędną, na zasadzie "brak dostępu do PC-notebook". Naprawdę mocnych osiągów będę oczekiwał od stacjonarnego, a na tym pewnie jakieś starsze tytuły bądź średnie detale.
 2. A jaki byłby główny powód tej niechęci? Trwałość karty, wydajność w grach, czas pracy?
 3. A co powiecie na taki sprzęt http://www.morele.ne...-051xpl-602875/ ? Właśnie na to trafiłem i sprawia całkiem dobre wrażenie. @awatary, mimo wszystko szukałbym czegoś z większą przestrzenią roboczą.
 4. Najlepiej tak, chociaż dałoby się wyciągnąć jeszcze ze 200zł.
 5. Trochę popytałem, pomyślałem, i zmieniły się trochę założenia. Matryca w granicach 15,6-17,3", rozdzielczość od 1600x900. Szukałbym pewnie czegoś w okolicach tego, przy czym: -Blu-ray zbędny -najlepiej o te 4GB RAMu więcej -system zbędny -dłuższy czas pracy Co do matrycy, stawiałbym jednak na matową.
 6. Darujcie długi brak odpowiedzi. Na chwilę obecną zastanawiam się głównie pomiędzy wspomnianymi wcześniej Lenovo Y580 i MSI CX61. Od Lenovo odstrasza mnie głównie błyszcząca matryca, w związku z czym bardziej skłaniam się w stronę MSI. Biorąc pod uwagę, że granie jest tu kwestią drugorzędną (jak mówiłem, obecny PC spokojnie wystarczy) jest to chyba dobra opcja?
 7. Poszukuję laptopa do ok. 2500zł, choć za cenę niższą się nie obrażę. Głównie do użytku "multimedialnego", tj. muzyka, filmy, internet... Najmilej by było, żeby pociągnął co nowsze gierki, ale do tego będzie służył głównie pecet, toteż średnio-wysokie ustawienia wystarczą. Matryca 15,6", najlepiej z klawiaturą numeryczną. Sprzęt zapewne powędruje ze mną w studenckie życie, więc względna mobilność się przyda (głównie w kwestii pracy na baterii, waga nie jest tak ważna). System mile widziany, ale opcje bez też chętnie przejrzę. Do tej pory rozważałem rożne sprzęty w rozpiętości cenowej 2000-2500zł, i zwróciłem uwagę na dwa (należałoby dodać, że w kwestiach laptopów orientuję się raczej średnio, więc nieszczególnie znam wydajność ichnich podzespołów): Samsung NP550P5C-S03PL - http://allegro.pl/sa...3693221971.html Lenovo IP Z500 59-351740 - http://proline.pl/?p=IBM+59-351740 Tu od razu pytanie: na ile różnić się będą te sprzęty od strony praktycznej, tj. wydajność przy użytku codziennym i w grach? Na ile opłaca się dorzucić te kilka setek? Z góry dziękuję za pomoc.
 8. Ja zapewne spróbowałbym Postala, żeby zobaczyć o co zawsze było tyle krzyku, na pewno parę godzinek w Tetrisa i pewnie spróbowałbyn w końcu zakończyć Thiefa DS
 9. Również dość humorystycznie, ale może się przydać Call of Duty 1, misji nie pomnę
 10. A ja się wykażę "oryginalnością" (mówcie co chcecie, ale takiego czegoś nikt nie wysłał )
 11. Niestety, nie zadziałała ani instalacja nowego DX, ani (na wszelaki wypadek...) instalacja SP3. Menu nadal rozkraczone...
 12. Ja mam podobny problem co Bylon (ten z menu), a ponieważ obraz wyraża więcej niż słowa... Sprawdzane na 2 komputerach, na obu to samo. Błagam, pomóżcie! http://img80.imageshack.us/img80/7328/cdactionmenu.jpg
×
×
 • Create New...