Jump to content

kosik253

Forumowicze
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kosik253

 • Rank
  Goblin

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 1. Nie można było ustawić 3000. Ustawiłem 3066 i działa na nowej kości. Jak zamontuje starą kość to przy włączanie ekran jest czarny po chwili komputer uruchamia się ponownie i są ustawione na obu kościach 2133 MHz
 2. Szczerze to nie mam pojęcia jak to zrobić.
 3. Jeżeli mam tylko nową kość i w biose włączam profil XMP to wtedy system nie chce się załadować. Ekran jest cały czas czarny. Bez profilu XMP w biosie wyświetla, że kość ma 2400 MHz a gdy są obie kości to wtedy wyświetla, że jest na każdej 2166 MHz. Płyta główna to LINK
 4. Dobra jest kolejny problem. Nie mogę teraz w biosie ustawić profilu, który zwiększa ilość MHz na pamięci RAM do 3000. Na jednej starej kości mogłem to zrobić. Czy jest tak dlatego, że nie są jednakowe?
 5. Ok wszystko działa Dziękuję za pomoc.
 6. Nie widać tylko nowej. Podpinam pod różne sloty i dalej nic nie widać.
 7. Kupiłem tą pamięć RAM, którą polecałeś i system jej nie wykrywa.
 8. A jeżeli nie chcę próbować tylko chce mieć pewność, że będzie ok to jaką inną pamięć RAM byś polecił?
 9. Czyli lepiej było by już kupić 16 GB innej? Jaką byście polecili? W PC mam płytę główną LINK.
 10. Witam. Chciałbym dokupić do PC-ta pamieć RAM. Obecnie w komputerze mam 8 GB tej pamięci LINK i chciałbym dokupić kolejne 8.
 11. Witam. Chciałbym zakupić słuchawki z mikrofonem, które będą służyły do gier, słuchania muzyki i rozmów przez komunikatory typu skype, TS. Słuchawek będę używał w domu ale dobrze by było gdyby też tłumiły hałas. Jeżeli możecie mi coś polecić to zapraszam do odpowiedzi ;)
 12. Witam! Potrzebuję głośników 2.0 do komputera za około 250 zł lub taniej. Głośniki będą służyły do słuchania muzyki wszelkiego rodzaju.
 13. Witam. Potrzebuję adaptera WIFI do komputera stacjonarnego poniżej 100 zł. Router Technicolor TC7200.U. Internet 10 Mb/s z UPC. Adapter ma działać pod systemem Windows 7 64 bit i ma mieć złącze USB. Odległość do routera to okolo 7-8 metrów.
 14. U mnie akurat zepsuło się samo z siebie chociaż bardzo o nie dbałem. Po prostu rozmawiając na Skype nagle mikrofon zaczął przerywać a następnie zakończył swój żywot. Wyciąłem kawałek kabla, który był przerwany jednak niestety musiałem przeciąż też kable odpowiedzialne za dźwięk. Po lutowaniu mikrofon działa ale dźwięk jest nieczysty. Czy macie jeszcze jakieś propozycje oprócz Kingston HyperX Cloud?
×
×
 • Create New...