Jump to content

pawelm8

Forumowicze
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

1 Follower

About pawelm8

 • Birthday November 2

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

525 profile views
 1. Obawiam się, że nie będzie to takie proste. Z obsługującą mój rejon panią listonosz mam dobre kontakty. To wieś i tutaj ludzie nie są tak anonimowi jak w mieście. Z paniami pracującymi w obsługującej mój rejon placówce kontakt mam już słabszy, ale zasadniczo do innych przesyłek zastrzeżeń nie mam, przynajmniej w kwestii obsługi tej ostatniej mili. Co ciekawe, gdy prenumerowałem CDA w okolicy roku 2000 czy 2001 czas dostawy był podobnie wydłużony. Napisałem w końcu w tej sprawie do wydawnictwa i magicznie kolejny numer albo dwa przyszły naprawdę szybko, do tego dołączone zostały dwa numery innego czasopisma z oferty tamtego wydawnictwa, ale tytułu już nie pamiętam.
 2. Prenumerowałem wcześniej inne czasopismo i tam liczba pozostałych numerów była nadrukowana na etykiecie. Właściwie to zdziwiłem się, że nie jest to teraz norma. Aha, i każdy numer otrzymuję z mniej więcej tygodniowym opóźnieniem, a mieszkam kilkanaście kilometrów od Wrocławia (choć pewnie ważniejsza jest odległość od drukarni, nie redakcji). Głos w ankiecie na ten temat oddałem już jakiś czas temu.
 3. W jaki sposób ta rekompensata jest przydzielana? Nie otrzymałem do tej pory jakiegokolwiek kontaktu w tej sprawie z wydawnictwa, a chętnie przedłużyłbym prenumeratę. Przy okazji: bardzo brakuje mi na etykiecie nadawczej przesyłki z prenumeratą jakiejś informacji o liczbie pozostałych numerów, by wiedzieć, kiedy zacząć interesować się przedłużeniem. Musiałem sprawdzać stare zamówienie sprzed prawie roku, a i tak mało brakowało, a zdublowałbym jeden z numerów, bo zapomniałem, że jest ich 13.
 4. Jestem raczej skłonny przyjąć, że sklep Rtv Euro Agd zrobił promocję na sprzęt, którego zwyczajnie nie ma na stanie, a przynajmniej nie w rozsądnej ilości. Zapewne założyli, że skoro już przyciągnęli potencjalnego klienta, to ten kupi coś innego. Szkoda, że CDA dało się wykorzystać jako nośnik tak wątpliwej zagrywki. Oby w przyszłości tego typu "promocje" będą lepiej weryfikowane. Gdyby promocji nie było nie czułbym nic, a tak czuję niesmak.
 5. Zainteresował mnie kod rabatowy na myszkę Logitech G403, ale jest ona praktycznie niedostępna. Raptem kilka sklepów Euro Rtv Agd w całej Polsce ma ją na stanie, z zastrzeżeniem, że może to być towar ekspozycyjny i bez możliwości wysyłki. Wysłać mogą egzemplarz outletowy, ale na zakup takiego nie można zastosować kodu rabatowego. Odnoszę wrażenie, że sklep Euro Rtv Agd zakpił sobie z czytelników CDA.
 6. To pewnie będzie mało popularna opinia w tym wątku, ale jestem zadowolony ze zmiany na zdrapkę. Ale może od początku. CDA czytałem i prenumerowałem w okolicach lat 99-200x (tak, mam też pierwsze numery). Internet był wtedy jaki był, więc płyty były miłym dodatkiem, choć po pełne wersje sięgałem rzadko. Potem historia potoczyła się inaczej, sięgałem po inne pisma, grałem na konsoli, ale od paru miesięcy wróciłem na łono PCMR i ponownie prenumeruję CDA. Płyta była już dla mnie tylko nośnikiem nadrukowanego kodu i niczym więcej, zapychając tylko miejsce na półce. Pod tym względem jest to zmiana jak najbardziej na plus i w pełni zrozumiała. Mam jednak pewne drobne zastrzeżenia co do samej zdrapki. Nie miałem problemu z samym zdrapywaniem, ale jest to czynność dość upierdliwa i kończy się ubrudzeniem okolicy resztkami zdrapanej srebrnej farby. Być może dałoby się to rozwiązać technicznie nieco inaczej, np. jak w listach z banku z PINem do karty, gdzie kod zakryty jest odrywanym kawałkiem papieru? Farbę zdrapywałem plastikiem, konkretnie starą kartą płatniczą. Było wiele radości. Po zrealizowaniu kodu spróbowałem zdrapać resztę czymś metalowym. Pod ręką miałem kapsel od butelki i tego użyłem do testu. Zdrapywało się bez większego wysiłku i równie łatwo zdrapałem lekko szarą warstwę z kodem, dodrapując się do białej warstwy pod spodem, tym samym zdrapując również kod, co zapewne jest tym, co przytrafiło się niektórym osobom zgłaszającym problem.
×
×
 • Create New...