Skocz do zawartości

VenomPlug

Forumowicze
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

Ostatnio na profilu byli

925 wyświetleń profilu
 1. VenomPlug

  Wrogowie Batmana w Arkham Asylum

  Do autora: Wszystko OK poza kilkoma rzeczami. Opisałeś, a raczej "opisałeś" ogólnych wrogów batmana, w znacznej większości takich którzy w grze nie występują. W dodatku opisałeś maksymalnie pobieżnie, zdecydowanie brakuje tu istotnych informacji o prawie każdym złoczyńcy, to powinno wyglądać tak: (przykładowo) Hush: Prawdziwe imię: Thomas Elliot Historia: w młodości był jednym z przyjaciół Bruce?a Wayne?a. Między chłopcami wszystko się popsuło po wypadku samochodowym rodziców Elliota ? wściekły kolega uderzył Wayne?a i od tego czasu dawni przyjaciele zupełnie ze sobą nie rozmawiali. Okazało się, że to Thomas przeciął przewody hamulcowe w samochodzie rodziców, a jego gniew wywołał fakt, że zabił tylko ojca, a matka przeżyła kraksę. Po czasie wyszło na jaw, że Elliotowi chodziło jedynie o spadek. Lata później już jako Hush poświęcił całe miesiące na osaczenie Batmana ? zastrzelił konstruktora jego broni, Harolda, a samemu Wayne?owi wszczepił do głowy nadajnik. Niewiele brakło, a Mroczny Rycerz trafiłby do szpitala psychiatrycznego Arkham, które sam wypełnił chwytanymi co noc szaleńcami. itd. Dalej. O ironio nie napisałeś jacy wrogowie się faktycznie w Arkham Asylum pojawiają. Gdzie jest Titan? I nie tylko? Jak to mają być wpisy na temat gry to nich będą wpisy na temat gry a nie metoda ctrl+c i ctrl+v. Nie napisałbym tu gdybyś nie reklamował się na wątku gry. Na przyszłość trochę konsekwencji. Pozatym mimo wszystko pominąłeś kilka postaci ale biorąc pod uwagę pobieżność i minimalizm twoich opisów to de facto żadna strata dla czytelnika.
 2. VenomPlug

  Burnout (seria)

  Tak, demo 3 gigsy ale to tak naprawdę pełna wersja tyle że z ograniczeniami, po zakupie gry nie kasuj dema tylko wybierz "activate product" (czy jakoś tak) i wpisz numer z tyłu instrukcji i masz fulla. Co do restartu przegranego wyścigu to robimy to następująco: klawisz 6 na numerycznej, następnie "Bież. gra od początku" a potem "powtórz ..." i voila. Jeśli wyścig już się zakończył i przegrałeś to wszystko j.w. tyle że wbierasz "Ost. gra od początku" itd. Przydatne i w ten sposób można też anulować rozgrywkę jak nam nie pasuje.
 3. VenomPlug

  Burnout (seria)

  8 lat przyszło czekać PieCowi na Burnouta It was worth it. Naprawdę znakomita konwersja, stopniem optymalizacji zabija GTA IV w przedbiegach. Bez pudła przeniesiono bardzo przystępny multiplayer z konsol, że nie wspomnę o takich ciekawostkach jak możliwość zamiany wersji trial na pełną (100 % legalnie) bez potrzeby instalowania czegokolwiek. Ktoś wcześniej napomniał o recenzji Paradise'a w CDA. Hmmm w metryczce z oceną stoi jak byk "na laptopie nie pograsz". Why?! Sprawdziłem grę na dwóch laptopach. Pograłem, baa nawet bardzo dobrze pograłem. Napisano też o braku opcji restartu danego wyścigu - a taka opcja jak najbardziej jest i warto ją wpisać w poczet zalet wersji PC (brak tej funkcji wytykano na każdym kroku wersjom konsolowym).
×