Jump to content

Saperek2012

Forumowicze
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Saperek2012

 • Rank
  Hobbit
 • Birthday 07/17/1991

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 1. Podsumowanie: wreszcie udało mi się odzyskać nową płytę, i wszystko działa jak należy, ale nie obyło się bez irytujących przygód związanych z niskimi kompetencjami pracowników morele. Dwa dni po odesłaniu, dostałem maila, że nowa płyta czeka już na mnie w netpunkcie. Na miejscu okazało się, że jednak jeszcze jej nie ma. Niestety bezpośrednio do netpunktu nie ma telefonu a przez infolinie morele nie da się przebić, więc kilka dni później musiałem znowu tam iść w ślepo, no i oczywiście nadal jej nie było, ale tym razem gość w sklepie zadzwonił do serwisu i się dowiedział, że jeszcze jej nawet nie wysłali, po prostu ktoś kiedy przyjmował płytę na serwis zaznaczył sobie w systemie, że już jest do odbioru; Gość ze sklepu, chyba jedyny ogarnięty, powiedział, że muszę poczekać jeszcze kilka dni i dał mi swój prywatny numer. Minęło kilka dni, dostałem na maila ponaglenie żeby odebrać towar z netpunktu bo wróci do centrali (żartownisie); Zadzwoniłem do gościa, no i serwis wysłał już płytę i już nawet jest w netpuinkcie no ale we Wrocławiu .... Gość mi tylko powiedział, że nie może nic zrobić, i że przekieruje mi płytę, żeby kurierem wysłali mi ją do domu. Następnego dnia dostaje maila, że morele czeka na zapłatę za płytę. Jako, że na infolinie nie można się dodzwonić, byłem zmuszony zjebać ich przez "pytanie otwarte do zamówienia". W poniedziałek otrzymałem przeprosiny, anulowali mi tamto zamówienie i założyli nowe, dwa dni później płyta jest u mnie. Czy to naprawdę było takie trudne zrobić tak odrazu?
 2. Również bym polecał samsunga. Sprzedałem kilkanaście takich używanych z żadnym nie było do tej pory problemów. I nie polecam dysków Toshiby zazwyczaj bardzo mocno się grzeją i trzeba im montować dodatkowe pasywne chłodzenie inaczej szybko padają.
 3. To jest antena od sieci bezprzewodowej. Co do ładowania: sprawdź czy port ładowania nie zapada się do środka kiedy wpinasz zasilacz; Czy piny nie są pogięte wewnątrz portu ładowania w laptopie i zasilaczu. i zrób jaśniejsze zdjęcia
 4. Koledzy w szkole pewnie często ci mówią, że z ciebie to jest niezły śmieszek
 5. Kurier przywiózł paczki w piątek, ładnie zapakowane i całe, o dziwo nawet o wskazanej przeze mnie godzinie. No ale po złożeniu jest no post, wg ledów na płycie to błąd CPU, na drugi dzień załatwiłem sobie inny procesor i nadal to samo. Wypiąłem z płyty wszystko co się dało, to samo. Sprawdziłem piny: całe. Zgłosiłem na ekspresową wymianę, jutro po nią ma przyjechać kurier. Często trafiają się takie części uszkodzone fabrycznie? Długo będę czekał na nową plytę?
 6. Znajdź jakiś Polski serwer przez google i ręcznie wprowadź adres do cs'a, zobacz czy wtedy zadziała.
 7. Trochę to było proste, mam coś trudniejszego: Posiada wiedzę absolutną na temat wszystkiego, jednak nie potrafi jej w żaden sposób wykorzystać, może jedynie przekazywać tę wiedzę innym ale tylko jeśli zadadzą mu konkretne pytanie, nawet w zbudowaniu schronienia musi polegać na innych. Do obrony używa łuku i strzał. Kiedy zginie lub zostanie zamordowany po kilku minutach jego miejsce zajmuje jego brat bliźniak w takim samym ubraniu i z dokładnie taką samą wiedzą.
 8. ja płaciłem w sobotę, czyli w sumie to tak jakbym wpłacił w poniedziałek. Jak na razie nadal nie ma. Z tym, że jeszcze miałem taką sytuację, że wykorzystałem ten kod promocyjny na darmową dostawę, a wczoraj do zamówienia dodali koszt dostawy, tylko, że już wcześniej wysłałem im kwotę bez dostawy. Napisałem do nich to dzisiaj na powrót anulowali ten koszt dostawy. Sorry trochę panikuje, pierwszy raz robię taki duży przelew, już 20razy sprawdzałem czy dobrze wpisałem nr konta i tytuł przelewu, i choć wiem, ze jest dobrze to i tak sprawdzę go jeszcze z 20razy.
 9. a zapłaciłeś od razu po złożeniu zamówienia czy poczekałeś kilka dni?
 10. A nie wiecie ile trzeba czekać na zaksięgowanie wpłaty na morele.net?
 11. w gumach turbo nie ma naklejek tylko karteczki z samochodami
 12. Mało kto wie, ale kiedy architekci DELLA zaczynają projektować jakiś model laptopa, tableta, deski to nadają im robocze nazwy typu AUDI, BMW, GOODYEAR. Niektórzy są też takimi śmieszkami, że potrafią umieścić nawet Marvelowe easter eggi i tak się narodził: INSPIRON_5368 - STARLORD INSPIRON_5567 - GAMORA INSPIRON_11_3169 - DRAX INSPIRON_3162 - ROCKET Nie wiem tylko dlaczego nadal brakuje GROOTA
×
×
 • Create New...