Jump to content

Codon

Forumowicze
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Codon

 • Birthday 11/01/1991

Sposób kontaktu

 • AIM
  Array
 • Strona WWW
  Array
 • ICQ
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Recent Profile Visitors

608 profile views
 1. Czy jeszcze aktualne? Jestem zainteresowany.
 2. Hej, Kupię CD-Action nr 1/98 bez płyty. Jeśli ktoś posiada, odezwijcie się proszę. Pozdrawiam!
 3. Cześć, Mam już prawie całą kolekcję CDA. Brakuje mi tylko numerów: 1996: wszystkie 1998: styczeń - czerwiec Jeśli ktoś posiada wymienione wyżej numery i chciałby sprzedać, zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam!
 4. Witam serdecznie, Orange wypuściło na Euro 2012 aplikację na telefon, która jest darmowa. W owej aplikacji znajdziemy wszystkie informacje związane z turniejem (tj. wiadomości, składy, przewidywania, statystyki, informacje dot. transportu, wywiady, zdjęcia, materiały wideo i wiele innych) Jeśli chcieli tę aplikację to ślijcie DARMOWEGO smsa o treści C116 na numer 80212 (Jeśli jesteście w Orange) Jeśli macie telefon w innej sieci to sms o treści C116 na numer 512 080 212. (Cena jak w zwykłym smsie do Orange) Uzyskacie link do ściągnięcia oficjalnej, darmowej aplikacji Orange na UEFA Euro 2012. Gwoli wyjaśnienia, jestem aktualnie praktykantem w Orange i wewnątrz organizacji mamy taki konkurs, w którym promujemy tę aplikację. Jeżeli opublikowanie tego tutaj jest niezgodne z regulaminem to przepraszam. Aplikacja jest prawdziwa, godna uwagi i polecana. Jeżeli natomiast nie przeszkadza Wam to, że chcę poprzez promowanie darmowej aplikacji również wygrać ciekawe nagrody, to zapraszam do wysyłania smsów (szczególnie tych, którzy mają w Orange, bo nic nie płacą A tak przy okazji, napiszcie mi proszę co sądzicie o takiej aplikacji i czego Wam w niej brakuje bo Orange pyta mnie o to regularnie co kilka dni Pozdrawiam i z góry dzięki!
 5. Witam wszystkich, mój pierwszy post na tym forum. Kilka średnio udanych gier ostatnio zaliczyłem, nie mogę jednak powiedzieć, by były one absolutnymi kaszankami i tytułami, od których należy uciekać. Największym zawodem był dla mnie chyba Spore - oczekiwałem świetnego RTS-a, tymczasem dostałem niewiadomoco. Nierealna i troszkę dziecinna oprawa tej gry zupełnie mnie odrzuciły (odgłosy "bestii", wykonywane gesty, itd.). Spodziewałem się czegoś o wiele poważniejszego. Druga gra, która mnie zawiodła to Rise of the Argonauts. Początkowo wydawała mi się doskonała - wreszcie porządny RPG w moich ukochanych, starożytnych realiach. Szybko jednak przyszło otrzeźwienie i zauważyłem beznadziejnie płaskich członków drużyny i bardzo ograniczone możliwości relacji z nimi. Do tego wszystkiego doszła amerykanizacja mitu o Jazonie, która generuje mnóstwo absurdów (Argo jako parostatek?!). Oczywiście gra sama w sobie nie jest zła, natomiast te wyżej wymienione elementy dla miłośnika historii i osoby uznającej KotORa za grę życia kompletnie Argonautów dyskwalifikują. Ostatni tytuł to Far Cry 2, którego nie przeszedłem. Jest nadal na dysku, jednak po prostu nie mogę się zmusić, by w niego zagrać. Tuż po włączeniu gry zaczyna wiać nudą, którą trudno jest w jakikolwiek sposób zabić, bo ileż można podziwiać przepiękne skądinąd widoczki? Zdecydowanie nie tego oczekiwałem... To tyle ode mnie. Pozdrawiam, Codon
×
×
 • Create New...