Jump to content

adsierp

Forumowicze
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About adsierp

 • Rank
  Hobbit
 • Birthday 02/08/1994

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Recent Profile Visitors

1,872 profile views
 1. Po 2 tygodniach oczekiwania otrzymałem odpowiedź od Ubisoftu. Nie posiadam jednak dużej wiedzy w tematyce komputerowej i nie jestem pewien czy te porady na pewno pomogą (chodzi mi zwłaszcza o punkt 3, wolę nie usuwać nic z windowsa bez poprzedniej konsultacji z ludźmi mądrzejszymi) "Oto przygotowana instrukcja, do wykonania na obydwu konfiguracjach: 1. Proszę o otwarcie w zaporze systemu Windows/programu ochrony oraz przekierowanie w ustawieniach routerach do adresu IP komputera poniższych portów: 80, 13000, 13005, 13200-13999 (TCP) Instrukcję na temat przekierowań portów dla Pana konkretnego modelu routera znajdzie Pan w dokumentacji urządzenia, bądź na stronie wsparcia jego producenta. 2. Proszę odnaleźć plik .exe dla UplayPC (znajduje się on domyślnie w folderze C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher, plik Uplay.exe) a następnie proszę kliknąć na pliku .exe prawym przyciskiem myszy, a następnie proszę wybrać opcję Właściwości. Następnie proszę o przejście do zakładki Tryb Zgodności i zaznaczenie opcji 'Uruchom jako administrator'. Następnie proszę kliknąć na Zastosuj i OK. 3.Proszę o usunięcie pliku hosts. Plik hosts jest umieszczony w następującej lokacji: C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts"
 2. Ta sama wersja, sprawdziliśmy to na początku. I to są dwa różne konta, z dwoma różnymi kluczami.
 3. Witam Zainstalowaliśmy z kolegą Settlersy 7 i chcieliśmy pograć między sobą, jednak nie mamy możliwości dołączyć do wspólnej gry. Przy akceptacji zaproszenia do gry wyświetla się komunikat że nie można połączyć się z graczami sesji, a przy ręcznym wyszukiwaniu gry widzimy kilka gier, ale nigdy nie swoje. Szukałem rozwiązania w internecie, ale nigdzie nie podano rozwiązania. Zna ktoś może sposób byśmy mogli ze sobą pograć?
 4. Nazwa drużyny: "Otwock Rangers" Skład #. nick LOL (FA) 1.Adsierp (Adsierp) 2.Sarethis (Sarethis) 3.Sierpu (Kalambur27) 4.Slowik1916 (Slowik1916) 5.BlackNezis (BlackNezis) 6.Dantek90 (Kusy90) Życzymy wszystkim dobrej zabawy, bez względu na wynik (choć liczymy na zwycięstwo )
 5. 1. DracoNared, Muzyczny plebs 2. Iskier, Despair is for the weak 3. Amdarel, Sprawa kanonu lektur
 6. Dobre, ale przemieściłbym Starcrafta 2 na pierwsze miejsce.
 7. Władca Pierścieni nie miał jednego pierścienia. Zdobył jeszcze 3 albo 4 należące do krasnoludów i 9 ludzkich (które miały Upiory )
 8. Też wierzę, że istnieją inne cywilizacje. Więcej byśmy się pewnie dowiedzieli po przejrzeniu raportów USA na ten temat. Niestety większość z nich ma na wierzchu napis ŚCIŚLE TAJNE / POUFNE. Jeśli istnieją kosmici to na Ziemi jest tylko kilka osób które wiedzą to na sto procent. Zresztą fajnie by było spotkać inną cywilizacje. Oczywiście gdyby miała pokojowe zamiary. Już przecież w piramidach Egipcjan i Majów pojawiają się tajemnicze wiadomości o przybyszach z daleka. Może to kosmici przybyli na ziemie w zamierzchłych czasach i to dzięki nim mamy teraz wszystkie te wynalazki. A oni nas obserwują i czekają z kontaktem na osiągniecie przez nas odpowiedniej dla nich cywilizacji. A te wszystkie tajemnicze wypadki to po prostu nieudane próby obserwowania nas.
×
×
 • Create New...