Jump to content

Janmax

Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W tym numerze były 4 gry: Deponia [steam] Star Horizon [steam] Rainbow six 3 [uplay] Prince of Persia Dusza Wojownika [uplay] Jesteś pewien że potrzebujesz tych tytułów do pełni szczęścia >?
 2. Janmax

  Kupie ps3

  Gry na PS3 nie mają zazwyczaj kluczy, można bez problemy kupować używane gry, czasem się jednak zdarza klucz umożliwiający grę w multi, takowy jest jednorazowy i przypasany do konta PSN, dlatego w niektóre używane gry nie pograsz na multi. Większość gier, wkładasz do konsoli instalujesz i przy każdym uruchomieniu musisz włożyć płytę, konto nie jest wymagane, ale profil PSN umożliwia choćby zbieranie trofeów. Warto też swoją konsole podłączyć do internetu.
 3. Kupiłem proponuje 3 numer poświęcony RPG, za dużo Dooma wszędzie, pierwszy numer mi bardziej odpowiadał, ale artykuły jak zwykle dobrze napisane i powrót do NFS W sumie 4 numer może być poświęcony właśnie wyścigom, byłbym uradowany. Swoją drogą pochwalicie się nakładem ?
 4. Kupiłem, ale obstawiam że kolejny numer będzie kosztował tyle ile na okładce ponowionej wersji Marudzę z wyprzedzeniem.
 5. Zatem cena wywindowana na 9,90zł, coś słabo słuchacie ludzi, ok 10 zł chciało sporo osób, ale większa cześć ludzi chciała cenne bez końcówki bo te 9,9 to krypto dycha. Dla mnie sporo, ale pewnie kupie kilka pierwszych numerów, jak często będą się ukazywać i kiedy nadejdzie numer 2 ?
 6. Dziś pochłonąłem połowę treści czasopisma i jestem bardzo zadowolony, mimo że wielu wspomnień nie podzielam bo urodziłem się w '94 a komputer ujrzałem dopiero w 2002 na swym biurku, to świetnie mi się czyta te sentymentalne artykuły
 7. Wiadomo ile będzie kosztował numer 2 ? Jestem mile zaskoczony, że w załączonym numerze są tylko dwie reklamy, jedna przy otwarciu druga okładka tylna, która w sumie komponuje się do okładki bardzo dobrze. Co do papieru i drugu wewnątrz jest ok, ale okładka bardzo pochlania tłuszcz z palców i pod oświetleniem nie wygląda za estetycznie. Zawartość zapowiada się ciekawie i estetyka jest ok, pewnie i tak będzie ulepszana Co do samej treści to na razie tylko przejrzałem, ale jak przeczytam Retro to ocenię
×
×
 • Create New...