Jump to content

Shad0w1pl

Forumowicze
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Shad0w1pl

 • Birthday 11/19/1995

Sposób kontaktu

 • Facebook
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 1. Thief, świetna specjalizacja lecz tylko w grach. Uwielbiam skrytobójców cichych jak cień. Szybkość, cichość i precyzja taki jest sam główny bohater tej gry. Najlepszy moment w grze?? Nie wiem jak wam się poszczęściło ale u mnie (w pierwszych misjach) gość zniknął, więc postanowiłem najpierw tak ogólnie przeszukać teren, później się gdzieś w jakimś zakątku skryłem, naciągnąłem łuk (jakby co), przeczekałem 5 sekund po czym stawiłem pierwszy krok i nagle sruuuuuuu wyskoczył mi ten facet, wydał taki dźwięk jakby ktoś wszedł do toalety kiedy się załatwiał i pstryk, nie ma dziwaka i jednej strzały.
 2. Guild wars, najlepsze według mnie MMO, zero abonamentu, płyta i ładne pudełko! Jak miło postawić na półce MMO bez abonamentu które pięknie się prezentuje... A tera troche o samej aplikacj- Jest jeszcze lepsza od samego pudełka ! Jak narazie jestem dervem i Assasinem i całkiem dobrze mi się wiedzie. Jeszcze te liczne Eventy które wprowadzają miłą odmiane od zwykłego bicia tormentowych stworków i innych potworków stworzonych jak nie przez to przez jakąś ptasię grypę w starożytno-fantastycznych Chinach.
 3. POP1? Nigdy zanim nie goniłem, szczerze mówiąc po przejściu 1 bossa chętnie i nadmiar szybko ją odinstalowałem. POP2?? Trochę lepiej lecz jak dla mnie zbyt mroczna, nawet pojaśnienie ekranu nic nie dało, lecz combo'sy i miecze miodzio! POP3??? Najlepsza z całej trylogi- niezbyt mroczna (nic z ekranem nie musiałem robić) Świetne combosy wraz z przemianą w złego brata bliźniaka. Minus POP'a 3? Moment w którym chodzisz ciemnym korytarzem korzystając z miecza służącego za pochodnie.
 4. Szczerze powiem że za KOTORem nie przepadałem. Lecz dopisek MMO zawsze budzie we mnie chęć do eksploracji danej aplikacji (ale się rymneło ). A więc z nadzieją oczekuje na dzień wydania gry w Polsce. Miałbym też chęć zobaczyć grę z polonizacją kinową, jest to według mnie najlepsza polonizacja.
 5. Jestem fanem obu gier spod znaku WH40k a mianowicie bitewniaka i PieCykowej wersji. Obie te gry są bardzo dobrze zrobione. Jedno mnie trochę wkurza w wersji PC a mianowicie brak wiekszych możliwości w edytorze, lecz to tylko moja uwaga. Druga rzecz, w kodeksie piszą że na 9/10 światostatkach można znaleźć Swooping Hawk's (Szturmowe jastrzębie), Striking Scorpion's (Bojowe skorpiony) oraz Dire Avenger's (Ponurzy mściciele) na bank dało by się coś z tym zrobić ale pewnie byłaby gadka że eldarzy mają zbyt dużo jednostek.... a szkoda.
 6. Shad0w1pl

  Silkroad Online

  SilkRoad u mnie budzi mieszane uczucia, głównie dlatego że raz serwy są wolne a raz... jak na oblężeniu troi....
×
×
 • Create New...