Jump to content

8azyliszek

Forumowicze
 • Content Count

  4,429
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

8azyliszek last won the day on February 7 2013

8azyliszek had the most liked content!

Community Reputation

589 Znakomita

About 8azyliszek

 • Rank
  W żałobie
 • Birthday 06/07/1985

Sposób kontaktu

 • AIM
  Array
 • Strona WWW
  Array
 • ICQ
  Array
 • Yahoo
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Recent Profile Visitors

13,705 profile views

About Me

Rzeczy do załatwienia

- Nie być namolnym

- Nie przypominać starych wątków i postów

Pozdrawiam wszystkich znajomych.

Gofer napisał: A wpis na blogu skasował Berlin, zapewne uznał wpis za niewartościowy.

Za takie zmiany w Regulaminie to ja już całkiem podziękuję. Weźcie idźcie i nie wracajcie z taką cenzurą. Nawet we własnym blogu nie można pisać co się chce. Dramat. "Nie o taką Polskę walczyłem" tongue_prosty.gifsmile_prosty.gifbiggrin_prosty.gif A serio - nie będę pisał na takim forum skoro takie panują tu zwyczaje. Idę na stronę polecaną kiedyś w CDA. Tam mnie nie zbanujecie.

http://www.blogger.c...638913#allposts

Ostatnio niewiele tam pisałem, ale w zaistniałej sytuacji i z powodu mojego parcia do wyrażania poglądów, będę tam wrzucał to co do tej pory - recenzje seriali, komiksów, książek, moje komentarze do otaczających nas wydarzeń. Czyli zwykły blog.

CZYTAJĄC MOJE POSTY PROSZĘ WZIĄĆ POPRAWKĘ, ŻE LUBIĘ SIĘ ŚMIAĆ, STĄD CZĘSTO PISZĘ ŻARTOBLIWIE, NIEPOWAŻNIE. JEŚLI NIE WIDZISZ BUŹKI, ZAŁÓŻ OKULARY. MAM DOŚĆ DĄSACZY ZACHOWUJĄCYCH SIĘ JAK W TYM WIERSZU.

Raport - Julian Tuwim

O film, panie ministrze,

Obrazili się wachmistrze;

O wiersz, panie generale,

Obrazili się kaprale;

O artykuł w tygodniku -

Ordynansi, panie pułkowniku;

O piosenkę, panie majorze,

Żony sierżantów w Samborze;

W radio była audycja:

Obraziła się policja.

Dalej - studenci

Są do żywego dotknięci;

Dalej, księża z Płockiego

Dotknięci są do żywego.

Następnie - związek akuszerek

Ma ciężkich zarzutów szereg:

Że to swawolność, frywolność,

Bezczelność, moralna trucizna,

Że w ten sposób ginie ojczyzna!...

...A po za tym - jest w Polsce wolność.

Manifest Ruchu 76 tyś

Niestety tak naprawdę nie możemy NIC zrobić aby wpłynąć na jakieś zmiany w piśmie. Zresztą rzeczywiście nie mamy do tego kompetencji i nie znamy się na wydawaniu pisma. A nawet jeśli redakcja mogłaby coś zmienić - nie zrobi tego bo zawsze ma argument, że parę postów na Forum to nie jest reprezentatywna grupa. I znowu miałaby rację. Trzeba by było napisać jakąś sensowną petycję, zebrać podpisy (prawdziwe dane) i zdjęcia czytelników z ich CDA - żeby nie było uznane to za fake. I musiałoby być tego kilkadziesiąt tysięcy.

A ponieważ nie mogę tego zrobić, wyrażam swój sprzeciw w nie kupowaniu CDA w kioskach. Klimat się obniżył bo nowi redaktorzy piszą odczuwalnie gorzej niż ich poprzednicy. No i odnoszę wrażenie, że starym się już nie chce pisać z polotem - konsole ich za bardzo wciągnęły.

Wiec na wzór różnych ruchów niezadowolonych z sytuacji gosp. i polityki ich rządów wymyśliłem tą nazwę - "Ruch 76 tyś". Jest to liczba symbolizująca ilu prawdziwych czytelników zostało z CDA. Jednocześnie chcę głośno powiedzieć, że nie zgadzam się z niektórymi ruchami redakcji. To, że mają "moc" nie znaczy, że wszyscy mają siedzieć cicho. Ja jestem człowiekiem który nie zgadza się ze zmianami które wcale nie napędziły nowych czytelników. A wynikają IMHO tylko z tego, że w końcu cała redakcja kupiła sobie konsole i chce na tym zarobić, mimo iż pracują w piśmie o pc. Dlatego jeśli masz podobne poglądy umieść sobie w sygnaturce "Członek Ruchu 76 tyś" i powal argumentami redakcję na forum.

Sorry że takie długie. Wylało się to ze mnie.

EDIT 1: No dobra, najnowsze dane mówią, że w 2012 roku CDA kupuje już sporo osób więcej niż średnia w 2011 (kwiecień 2012 to 94 tyś sprzedanych egzempl.). Ale to nie zmienia faktu, że stary Gamewalker i większe AR powinny powrócić. Dla mnie były kwintesencją "starego, dobrego CDA".

EDIT 2: A nie jednak jak zwykle mam rację tongue_prosty.gifbiggrin_prosty.gifsmile_prosty.gif

http://www.wirtualne...ekszym-spadkiem

Mimo iż średnia w 2012 roku wyniosła 81 tyś na egzemplarz, to w grudniu znowu wracamy do magicznych 76 tyś sprzedanych egzemplarzy smile_prosty.gif. Zobaczymy czy kody do WoT podniosą na dłużej średnią sprzedaży w 2013 roku. Na razie pozostaje przy swoim - te wasze "polepszanie" CDA dalej NIC nie daje. Zostaliście poniżej 90 tyś sprzedanych egzemplarzy i nie zbieracie nowych, za to zrażacie starych.

Reputacja przed likwidacją strzałek - 280.

Pzkw VIb 15.04.2013 napisał

8azyliszek

Ja rozumiem, że różne głupoty na tym forum można wypisywać, ale głupoty, które podpadają pod kodeks karny nie przejdą. W zasadzie powinienem dać baniaka, ale na razie ost + moderacja postów. Zobaczymy co będzie dalej.

W zasadzie to mi też ręce opadają. Gdyby takie surowe zasady stosować do wypowiedzi także tego moderatora IMHO on też powinien dostać bana. Dobrze, że to nie przeszło, za to moje wykroczenie. Teraz muszę się pilnować bo tylko czeka by mi konto skasować. 2 osty i wylatuję. Więc cicho siedzę i się nie wychylam smile_prosty.gif.

z13612317O.jpg

Nawet w 3 lidze Legii zawsze się wstydzę.

×
×
 • Create New...