Jump to content

LekkiGoryl

Forumowicze
  • Content Count

    6
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About LekkiGoryl

  • Birthday 11/21/1986

Dodatkowe informacje

  • Ulubiony gatunek gier
    Array

Informacje profilowe

  • Płeć
    Array

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Smuggler, bo Ty już jesteś starszy stateczny, a wiadomo, że lepszy starszy stateczny niż młody niestateczny, roztocz proszę ojcowską opiekę nad tymi małymi zindoktrynowanymi Japończykami biegającymi po redakcji, bo jeszcze kilka numerów CDA i będę schabowego z cebulą jadł pałeczkami, popijał sake, i proszę nie wysyłajcie ich za często do Japonii bo się tam tylko radykalizują Tora! Tora! Tora!
  2. Brzydka książka, taka "recenzja" mi wyszła zaraz po przeczytaniu, strasznie się umęczyłem czytając, zakochałem się w Metro 2033, świetnie wczułem się w Czas zmierzchu, z Metro 2034 było już gorzej, ale Futu.re mnie zniszczyło, szczególnie brzydkie naturalistyczne sceny gwałtów, seksu. Ludzie piszą że świat wiarygodny, jak dla mnie to słabo z tym jest, troszkę 451 farenheita, trochę Orwella, Equilibrium, V jak Vendeta ale wszystko zdecydowanie mniej ciekawe, już Zajdel w limes inferior stworzył ciekawszy świat, tak jak lubię wracać do książek, tak do tej raczej nie wrócę.
  3. Chodzi pewnie o laboratorium x16 w strefie Jantar, musiałeś tam odnaleźć ciało Ducha, i pojawił się przerywnik filmowy w którymś momencie, wydostajesz się dziurą w ziemi która jest w tym pomieszczeniu w którym przeszukiwałeś ciało ducha wyjście jest pokazane w 9:20
  4. Drugi pełniaczek całkiem smaczny, zdałem sobie teraz sprawę że nigdy nie kupiłem przygodówki, a wszystkie które przeszedłem były z gazet, szkoda mi zawsze kaski na grę która z reguły trwa 4-5 godzinek i nie ma po co do niej wracać ( wyjątek Syberia, do której przez swoją oniryczność ciągnie mnie co roku)
  5. Ja ostatnio aktywowałem, tam z tymi kodami był jakiś syf, że wcześniej wyciekły i teraz są ostrożni przy rozdawaniu steamowych kluczy, mi przysłali mail jak chciałem aktywować żebym im wysłał skan albo fotkę kuponu z kodem, po wysłaniu czekałem z 2-3 dni na nowy, i dopiero tym kodem co mi przysłali mogłem uzyskać kod steam
  6. Ostatni obrazek to elementy ogrodzeń których używa się w kowalstwie artystycznym, więc może słowo klucz tutaj to kowalstwo ?
×
×
  • Create New...