Jump to content

Solider

Forumowicze
  • Posts

    5
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Solider

  1. Uuu panie. Pojechali z ceną w zamian za plakaty których podejrzewam ponad połowa nawet nie rozłoży. Gdzie te czasy co w podobnej cenie po 2 płyty dawali dvd a CD to i po 5 a do tego pełniaki AAA, a nie gry o których mało kto słyszał czytał widział. Ehh. Łezka się w oku kręci spoglądając na półki uginające się od płytek z pisma drapiąc kolejna Eko zdrapkę.
  2. Jak w tytule. oraz numery 122, 124,125,126,128,129,130,133,135
  3. Ghościk nie zostawiaj wieloletniego czytelnika samego, weź no pomóż mi w sprawie tej kierownicy bo widze, że ciężko o jakiś odzew.
  4. Potrzebuje pomocy od redakcji. Wygrałem Kierownice Lamborghini Gallardo w konkursie zamieszczonym w nr.180 z 07/2010 Gadżet 2010. Wszysko było by spoko gdyby nie fakt, że kierownica jest uszkodzona. Wiesza się na lewoskręcie co jakiś czas co nie pozwala na komfortowe granie. Jak zareklamować produkt wygrany w konkursie na który mam wg, karty gwarancyjnej ( po Włosku napisanej) 3 lata gwarancji, skoro nie posiadam dowodu żadnego zakupu? Czy reklamować ją w wydawnictwie a oni dalej u producenta? Proszę o podanie jak tego dokonać, na jaki adres i do kogo adresować kierownicę z opisem usterki i gwarancją
×
×
  • Create New...