Jump to content

kuba075

Forumowicze
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kuba075

 • Birthday 06/10/1996

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 1. Jak już pisałem wg mnie chipset parzy a temp otoczenia niska może być dla tego ,że w tym czasie pracowały 4 wentylatory. A sprzęt był podany częściowo w screnach powyżej wiec uzupełnię 2 gb ramu, procesor amd 7750 dual core 2,7GHz, zasilacz mc-350atx 2.0 pfc. Właśnie zmieniłem windowsa (po raz 4) na 7 zobaczę czy cokolwiek pomogło, lecz nie teraz gdyż nie mam na razie czasu. DZIAŁA dobrze ! Dzięki za poświecenie swojej uwagi oraz czasu udało się poprzez zmianę windowsa - mniej się wszystko grzeje i co naważniejsze nie zawiesza ! temat do zamknięcia.
 2. Oto one w spoczynku --> http://imageshack.us/photo/my-images/36/no...pabitowamn.png/ i po jakichś 13 minutach w overlordzie 2 (rożnie to bywa czasami tak a czasami po godz sie wiesza) (z dodatkowymi 2 wentylatorami) --> http://imageshack.us/photo/my-images/266/n...pabitowa2h.png/
 3. Witam moim problemem są zawieszenia pc jestem pewny na 75% że to spowodowane jest wysoką temp. chipsetu ewentualnie procka i tu pytam co mogę z tym zrobić ?(tymczasowo założyłem wiatraczek co dało więcej czasu do kolejnego zawieszenia)(problem pojawił się stosunkowo niedawno gdzieś z 5 dni temu z czego kompa mam z 1-2 lata) Dlaczego zaczęło to się dziać teraz a nie od początku? Ps komputer wyczyszczony na glanc i nadal się wiesza. Liczę na pomoc i z góry dziękuje.
×
×
 • Create New...