Skocz do zawartości

markoXII

Forumowicze
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O markoXII

 • Urodziny 12 Październik

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 1. "Polonia dzięki temu zwycięstwu utrzymała się w pierwszej szóstce tabeli." - Polonia zremisowała, jak sam nawet wcześniej zaznaczyłeś
 2. markoXII

  Wszystkich Świętych

  A nie kojarzysz może pod jakim wezwaniem jest ten kościół? Bo jeżeli "Wszystkich świętych" to najprawdopodobniej jest odpust - czyli coś co kiedyś było świętem a dzisiaj stacza się do roli właśnie festynu:-/
 3. markoXII

  Różne Różności Odcinek 23.

  Mała poprawka do kawału;-): "...Janek wziął pustą flaszkę po wódce, zamachnął się i rzucił w ścianę,a tu głos zza ściany: - Ku, ku, ku... kurrrwa 4 nad ranem jest!!"
 4. markoXII

  Cantr

  Jak wrażenia? *pyta się wyraźnie zaciekawiony*
 5. markoXII

  Cantr

  Są imiona dla każdej postaci z osobna, ale Jacków, Tomków raczej rzadko się spotyka... Najczęściej są to imiona wymyślone przez graczy. Twój nick jak najbardziej będzie się do tego nadawał. :yes:
 6. markoXII

  Cantr

  Wybaczcie że dubluję własny post, ale głupio by brzmiało gdybym umieścił tę wiadomość w poprzednim... Otóż: Cantr znowu działa! :laugh: Zapraszam wszystkich by teraz spróbowali się zalogować!
 7. markoXII

  Cantr

  Bo jest problem z serwerem... Niestety taki rzeczy też się w Cantr zdarzają, raz na jakiś czas... *wzdycha z lekką rezygnacją* Ale stanowczo jest na co czekać! Wszystkie plemiona, knighty i inne tego typu gierki mogą się schować! A jeśli ktoś się nie zgadza to... *wymachuje w powietrzu całkiem nowym stalowym toporem bojowym* :pirate:
×