Skocz do zawartości

Germat

Forumowicze
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Germat

 1. Germat

  Bulletstorm

  A ja grałem na przemian w bulletstorma i multi call of duty 4 i tak jak na początku nie mogłem się przekonać do wślizgu zamiast skoku tak pod koniec gry (kiedy robiłem sobie przerwę na cod-a) intuicyjnie próbowałem robić wślizg i jakie było moje zdziwienie gdy zawiast tego skakałem . A sam bulletstorm? Gra ogólnie bardzo fajna ale z wyjątkiem walki z Serrano oraz samego zakończenia ( wręcz wołającego że będzie kontynuacja). Ludzie z pcf zrobili kawał dobrej roboty i zato im chwała ale do następnej części muszą jeszcze trochę poprawić i usprawić ( może trochę wydłużyć rozgrywkę? Nie mówię że jest krótka ale jednak przydałoby się żeby była trochę dłuższa) żeby uniknąć tych samych błędów. Niewiem jak wy ale ja już czekam na następną część.
 2. początek był raczej słaby( co myślę o shaun white pisałem już wcześniej) a bionic to tania podróbka spider-mana ale zato call of juarez to już coś. Najlepszym dodatkiem jednak i tak obwieszczam audiobook jako coś nowego w cda. Teraz czekam na ujawnienie zawartości samego pisma.
 3. Nie lubię sportówek więc raczej shaun white nie odpalę, jednak numer i tak będe mieć (listonosz mi przyniesie cały pogięty i tydzień po premierze ale zawsze.)
×