Jump to content

ajst47

Forumowicze
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About ajst47

 • Rank
  Goblin

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

3,506 profile views
 1. Właśnie skończyłem DLC z rozszerzonymi końcówkami, i muszę przyznać, że jest w porządku. Chociaż nie miałem nic przeciwko poprzednim zakończeniom. Więc pozostaje chyba czekać na kolejne DLC (darmowe oczywiście), które znów nieco rozjaśnią sytuację.
 2. No cóż, to był naprawdę dobry serial, szkoda będzie się z nim rozstawać. Szkoda, że to już koniec, ale nie można tego serialu ciągnąć w nieskończoność. Choćby ze względu na wiek Hugh Lauriego. Ciągle tryska energią, ale jeśli porównać go do Housa z pierwszego sezonu, to niestety widać, że mocno się zestarzał. Teraz pozostaje już tylko wracać co jakiś czas do tego serialu.
 3. Chciałbym zmienić trochę temat i zapytać o zakończenie ME3 według Kapryshyna.
 4. W jednym z filmów na youtube jest pokazane, że ktoś dokopał się do plików z obrazkiem roślin, które widzimy w miejscu gdzie rozbiła się Normandia. Plik był nazwany dream foliage coś tam coś tam. Więc scorpix coś w twojej wersji może pasować. Choć dla mnie jak sama nazwa pliku wskazuje, był to po prostu sen Sheparda, który nastąpił po wydarzeniach w jego głowie, czyli walce przeciw próbie zindoktrynowania przez Żniwiarzy. A jeżeli teoria okaże się prawdziwa to przecież w zakończeniu, tak jak mówią sami twórcy nie trzeba nic zmieniać, tylko dodać właśnie nowe elementy, to jest prawdziwe finałowe starcie bądź wejście do Cytadeli, które następuje po pamiętnym przebudzeniu się Sheparda.
 5. Ech, widać się pośpieszyłem.. No to teraz można powiedzieć, że przynajmniej większość nie będzie odstawiać takich numerów.
 6. @ChaosEpyon ale dzięki temu, chyba możemy mieć pewność, że nikt już takiego numeru z zakończeniem nie wywinie. Więc jeśli jakaś firma miała w planach coś takiego jak "true ending dlc" , to raczej będzie teraz wiedzieć, ze taki numer nie przejdzie.
 7. @Enough- no właśnie tyle osób czekało na ME3. I mimo, że gra jest świetna, to nie rozumiem tego, że w tej części pojechali po kosztach. Nie wiem czy to pazerność ea, które chciało by gra wyszła jak najmniejszym kosztem, bo i tak wiedzieli, że się sprzeda, ale tak się kurde mol nie robi. Nie w historii, która ma być zwieńczeniem serii, lub przynamniej przygód Sheparda.
 8. Heh to teraz wystarczy, że twórcy odpowiednio to wszystko wykorzystają. No ale po przyjęciu takiej fali krytyki chyba się postarają nie zawieść.
 9. Na obrazku jest jeszcze czerwona manierka, na której jest napisane chyba III DC
 10. @Dives pisałem o PS3 a nie o konsolach ogólnie, więc jak będę miał w domu Xboxa to się wypowiem o sensie grania na nim w multiplatwormowce. A zawsze lepiej zagrać samemu niż sprawdzać na internecie. Chyba nie uważasz, że takie działanie ME3 jest w porządku na PS3?
 11. Gram na PC i PS3, jednak na konsoli tylko w exclusivy. I niestety nie mogę się zgodzić, że wkładam płytę do konsoli i niczym się nie przejmuję. Nie wiem czym to jest spowodowane, niedopracowaniem czy po prostu tym, że ta konsola jest już za słaba, ale niektóre multiplatformowe tytuły chodzą na niej tak słabo, że szkoda tracić pieniądze na ich kupno. Najnowszy przykład to Mass Effect 3, rozważałem jego zakup na PS3, ale na szczęście zdecydowałem się na wersję PC. Liczba klatek w tym tytule praktycznie nie trzyma stałego poziomu i bardzo często spada tak, że aż oczy bolą. Dla mnie na konsoli takie rzeczy są niedopuszczalne, nie oczekuję tutaj grafiki jak na komputerze, ale te 30 klatek powinna utrzymać. Zwłaszcza, że na konsolę płace za grę znacznie więcej niż na pc. Znalazłem coś takiego: http://www.eurogamer.net/articles/digitalf...-ps3-fps-issues Proponuję jednak samemu zagrać w demo i się przekonać czy taka wydajność gry jest ok. Podobne odczucia miałem przy demie Mafii 2, jakaś większa strzelanina i przyjemność z gry od razu spada. W Killzone 3 czy Gran Turismo 5 nie zauważyłem takich spadków. Czasami w Uncharted. Nie wiem jak jest na Xboxie, ale jak dla mnie na ps3 tylko exclusivy, choć pewnie nie we wszystkich grach są takie spadki.
 12. Tu chyba naprawdę nie chodzi o brak happy endu. .
×
×
 • Create New...