Jump to content

misiek104

Forumowicze
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Recent Profile Visitors

1,090 profile views
 1. Silharriel, zarzucasz mi "niezwykłął" dojrzałość umysłową i emocjonalną, ale jak widzę, sam nie jesteś zbyt rozgarnięty, bez urazy. Nie przypominam sobie abym w poprzednich postach bluźnił ani tym bardziej wymagał od pana Jerzego Poprawy bawienia się w pana Propera, jak napisałeś. Wracając jednak do meritum, ty nazywasz to bałaganem a mi to raczej wygląda na niezły burdel. I wątpię żeby był spowodowany przez bogu winnych kioskarzy. Bo jak widzisz ten problem nie dotyczy tylko mnie i nie występuję pierwszy raz. Kiedyś jak człowiek kupił CDA, to wiedział że dostanie produkt który na 100% sprawi mu radość i przyjemność a ostatnio? To jeden wielki hazard! Jak nie plamki na płytach to błędy CRC. To naprawdę może zrazić człowieka do kupna tego pisma. I jeszcze coś, pisząc swoje posty nie miałem zamiaru wywoływać kłótni, chciałem tylko zwrócić uwagę kogoś kto może naprawić to co ostatnią dzieje się w CDA.
 2. Kolegą Silharriel, Ja płacę i wymagam ! Jeśli mam za każdym razem odprawiać takie czary mary przy płytach CDA, to dziękuję bardzo.
 3. Nie ma co, udał wam się ten 200 numer, CD- Action! Gratulację ! Tak, ja również mam problem z BRĄZOWYMI plamkami na płytach które uniemożliwjają mi instalację ich zawartości. I to już nie pierwszy raz ! Nie chcę nic mówić, ale jak tak dalej pójdzie to stracicie zaufanie osób które was kupują a co za tym idzie znikniecie z rynku jak kamfora. Oby tak dalej !