Jump to content

Draco005

Forumowicze
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Draco005

 • Birthday 09/14/1993

Sposób kontaktu

 • AIM
  Brak GG
 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Śląsk
 1. Draco005

  Dla miłośników MMO i MMORPG

  O mój Boże, ta gra jest wspaniała, mam tylko pytanie czy są jakieś tutoriale skryptu do tej gry ? Tzn. wiem na wikipedi jest, ale wolałbym coś po polsku, bo niestety anglika, aż tak płynnie nie rozumiem... I czy to na pewno jest MMO ?
 2. Draco005

  Dla miłośników MMO i MMORPG

  A ja się ciesze, że wychodzą takie gry. Jakbym chciał taką "zwykłą strzelaninę sieciową" to albo płatna, albo słaba, albo nikt już w nią nie gra. A nawet pójdzie na moim złomie. Czekam na tą grę z niecierpliwością i mam nadzieje, że okaże się przynajmniej dobrą produkcją (darmową oczywiście).
 3. Draco005

  Ankieta dla forumowiczów

  Najpierw witam wszystkich FORUMOWO I PERSONALNIE Imię: Bartłomiej Wiek: ok. 15 Skąd sie wzięła moja ksywka: Nie wiem, Draco może jest znane, ale mi się bardzo podoba. Skąd się wziął mój avatar: Jestem fanem Riddicka. Rodzeństwo: brak. Motto: Liczy się to, co ty myślisz, a nie to, co myślą inni. Ulubiony cytat: --------- Za 10 lat: będę pracował w CDA :lol: . O innych forumowiczach: Nic nie mówię, bo jestem nowy. Ulubiony moderator: Hmm, a kto jest fanem Garfielda ? Najbardziej znienawidzony moderator: Nie ma takiego którego bym NIEnawidził. KOMPUTEROWO: Sprzęt: GeForce FX 5200, AMD Athlon 2200 (1,80 GHZ @ 2,10 GHZ), 512 RAM i na szczęście Kroniki działają Teraz gram w: Kroniki Riddicka - Ucieczka z Butcher Bay. Ulubiony gatunek gier: RPG, FPS i wszystkie tym podobne ... Ulubiona gra: Kroniki Riddicka - Ucieczka z Butcher Bay. Największy zawód: Czyli co ? Najbardziej oczekiwana gra: Bez wątpienia ... żadna (chyba że kolejna gra z Rydzykiem). ROZRYWKOWO: Jeśli nie komp to co? Czyli hobby: Deskorolka, pływanie, rower. Teraz czytam: Forum CDA. Ulubiona książka: Hmm, Harry Potter ? Teraz słucham: Nic. Najlepszy zespół muzyczny: Metallica bez wątpienia. Ulubiony film: Mumia 1 i wszystkie filmy z Riddickiem. Najlepszy aktor/aktorka: Anna Mucha Sport: Jakiś określony SZCZEGÓLNIE to nie, Na bezludną wyspę zabrałbym: głupi powiedział by komputer, a ja powiem - mój zbiór CDA. Wymarzone wakacje: w domu, lub Skate-Parku (serio). SZKOLNIE ( tfuu... ) Ulubiony przedmiot szkolny: Informatyka i ... J. Polski Parę słów o szkole: Brak mi słów ... EMOCJONALNIE: Wzór do naśladowania: Eh, Riddick Przyjaciel to: <to dane prywatne i zastrzeżone przez mojego kolegę Patryka> Najszczęśliwsze dni: każdy dzień po 7 roku życia. Najbardziej cenię w ludziach: Luz. Najbardziej mi mierzi w ludziach: Sztywniactwo, Co cenię w sobie: Bez wątpienia moje ciało... Co chcę zmienić: Nic. Przedmioty, z którymi jest się emocjonalnie związanym: CDA. RÓŻNIE ( a nawet bardzo... ) Gdybym był(a) władcą galaktyki: Nie chce nim być. Ulubione trunki: Kawa i to od święta. Stosunek do rządu: A można przeklinać ? Powód i dzień swojej śmierci: Bankructwo CDA. Czego bym w życiu nie zrobił: Nigdy się nie odważę ... posłuchać Dody. Ostatnia przysługa, która wyszła mi bokiem: Ja tylko wykonuje, nic mi nie wychodzi Zawsze marzyłem o: Nowym kompie, na którym działał by mi Gothic 3... no i Riddick w full detalach. Rozczarowałem się: Swoim ciałem. Rozśmieszyło mnie: Własny głos. Czym skorupka za młodu nasiąkła: Miodem. Czego Jaś się nie nauczył: Jeżdżenia na rowerze bez zębów. Co to jest lotopałanka: Latająca łopata ? Uff, nareszcie koniec.
×