Jump to content

Bobi-wan Kenobi

Forumowicze
 • Content Count

  245
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Bobi-wan Kenobi last won the day on February 6

Bobi-wan Kenobi had the most liked content!

Community Reputation

20 Neutralna

About Bobi-wan Kenobi

 • Rank
  Krasnolud
 • Birthday 11/17/1992

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Recent Profile Visitors

3,456 profile views
 1. Sprzedam używaną konsolę Xbox One S 500GB. CENA 550 zł. Jestem pierwszym właścicielem konsoli, jej stan oceniam na bardzo dobry. W zestawie pełna oryginalna zawartość: - konsola - pad - przewód zasilający - przewód HDMI - oryginalne opakowanie i instrukcje Dodatkowo w zestawie oryginalna podstawka do pionowego ustawienia konsoli. Odbiór osobisty w Golubiu-Dobrzyniu lub Lubiczu Górnym koło Torunia. Możliwa wysyłka przez paczkomaty InPost - dodatkowo płatna. Proszę o kontakt przez PW.
 2. Chłodzenie procesora zamontowałbym wewnątrz na górze. Z przodu ta obudowa ma małe otwory wentylacyjne i słabo będzie przepływać powietrze przez radiator. Dodatkowo dwa wciągające z przodu i jeden wyciągający z tyłu aby wyciągać ciepłe powietrze z karty graficznej.
 3. Czasami bywa tak, że samodzielny sterownik nie chce się zainstalować i pokazuje błąd. Wtedy pomoga instalacja nVidia GeForce Experience, ten program bez problemu instaluje najnowszy sterownik do karty graficznej. Takie widzimisię nVidia i Microsoft.
 4. Konkretów nie mam, ale w tej cenie firma Cougar ma rozsądne rzeczy.
 5. Polecam kupić pada od Xboxa. Wszystkie nowe tytuły go domyślnie wspierają i można go podłączyć za pomocą bluetooth, wystarczy kupić tani adapter do pc jeśli nie posiadasz.
 6. Nigdy nie słyszałem, żeby powodowało to taki problem, ale nie zaszkodzi spróbować. W ustawieniach sterownika nVidia zmień procesor physX z wyboru automatycznego na kartę graficzną.
 7. Jak postępy w temacie? Próbowałeś instalować sterownik z zaznaczeniem opcji czystej instalacji?
 8. Na twoim miejscu zrobił bym tak: 1. Odinstalowałbym grę. 2. Usunąłbym z komputera wszystkie powiązane pliki (folder instalacji, folder w dokumentach i folder w appdata) 3. Przeinstalowałbym sterowniki karty graficznej z zaznaczeniem opcji czystej instalacji. 4. Zainstalowałbym DirectX https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=35 5. Zainstalowałbym Microsoft Visual C++ (każdą wersję po kolei od najstarszej do najnowszej) https://support.microsoft.com/pl-pl/help/2977003/the-latest-supported-visual-c-downloads 6. Zainstalowałbym grę z poziomu aplikacji Uplay.
 9. Spróbuj uruchomić z poziomu klienta Uplay. Możliwe, że podczas uruchamiania zostaną zainstalowane jakieś brakujące składniki.
 10. 1. Jeśli nigdy nie rozbierałeś laptopa to możesz się zdziwić niektórymi rozwiązaniami natury technicznej. Może być konieczna wymiana termopadów ponieważ niektóre elementy są chłodzone poprzez styk z metalowymi częściami na obudowie. Dobrze też mieć pastę termoprzewodącą pod ręką. Ilość srób i ich rodzajów potrafi być zabójcza, najlepiej wszystko segregować i opisywać. Jest też trochę zatrzasków. Jest dużo wypinania taśm przewodzących, które należy delikatnie wypiąć. Niektóre kostki mają zabezpieczenie, a niektóre nie. Ogólnie da się, ale trzeba mieć stalowe nerwy, szczególnie za pierwszym razem. Dobrze sobie przemyśl sprawę. Zanim jednak zabierzesz się za rozbieranie sprawdź czy nie jest to spowodowane czymś innym. Sprawdź czy dzieje się to przy pracy na baterii bez podłączonego zasilacza. Może się to wydawać głupie, ale widziałem już przypadek, że z podpiętym zasilaczem nie można było poruszać wskaźnikiem myszy. Po zmianie zasilacza usterka ustąpiła. Sprawdź jak wyglądają systemowe ustawienia dźwięku. Sprawdź czy nie masz włączonego nasłuchu mikrofonu i nie robi się jakieś sprzężenie. Sprawdź czy nie wyciszyłeś dźwięku głównych głośników. Sprawdź w menedżerze urządzeń czy nie pojawił się problem ze sterownikami. 2. Można osobno regulować głośność głośników systemowych i słuchawek. Chyba, że buczenie występuje pomimo regulacji głośności to wtedy programowo nic nie zdziałasz.
 11. Czy karta była podkręcana i czy próbowałeś przeinstalować sterownik graficzny?
 12. Włącz dynamiczne ustawienia graficzne i powinno być ok. Po jakiejś aktualizacji gry błąd może zniknąć.
 13. Niektóre płyty główne mają specjalny port USB, do którego wpina się pendrive z plikami instalacyjnymi BIOS. Wpina się pendrive i uruchamia komputer po czym automatycznie rozpoczyna się instalacja BIOS z pendrive.
 14. Wygląda to na problem z BIOS. Wykonaj reset CMOS, wiem że wyciągałeś już baterię, ale nie wiem czy odłączyłeś komputer od zasilania, a należy to zrobić. Jeśli nie pomoże, a nie masz możliwości instalacji BIOS z pendrive podczas uruchamiania to będzie musiał zająć się tym jakiś serwisant. Można spróbować jeszcze wymiany baterii na nową. Czy twoja płyta podaje jakieś kody błędu?
×
×
 • Create New...