Jump to content

nomadsoul

Forumowicze
 • Content Count

  417
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

nomadsoul last won the day on July 24

nomadsoul had the most liked content!

Community Reputation

108 Znakomita

About nomadsoul

 • Rank
  Człowiek
 • Birthday 02/22/1982

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Recent Profile Visitors

4,980 profile views
 1. Death to spies VVEHI-QBE37-EDTMY Othertees.com 6wsp5ma4 Bitdefender mobile CDSWRNYXCX Euro.com CDACTION122019CJ3PW2RG thrustmaster ZVJMS6GD
 2. Więc pozostaje zakup. Ewentualnie, jeżeli jest taka możliwość sprawdzenie płyty na innym komputerze, bo różnie to z napędami bywa.
 3. A próbowałeś przypisać klucz do uplay??
 4. Jest jeszcze opcja próby skopiowania całej zawartości płyty na dysk twardy i zainstalowania z dysku twardego, czasem się udaje. Oraz próba aktywowania klucza do gry na Uplay. Jeżeli nie da rady to gra na Uplayu jest za 19,90 a na GOGu w promocji za niecałe 14 zł
 5. Sprawdź czy masz zainstalowane NET Framework
 6. Ja osobiście korzystam z Plusa/ Cyfrowego Polsatu (IDU/ODU 200) i jest znośnie. Niestety mój sprzęt nie obsługuje 900 więc nie mam pełnego obrazu jak to będzie działać na nowszym sprzęcie. BTSy w podobnych odległościach.
 7. To bug w grze, temat na forum steam z tym samym problemem może odpowiedź #13 pomoże z twoim problemem
 8. Pamiętam jak już kiedyś tak było, logowałem się wtedy na forum i przechodziłem na główną.
 9. Prawie zapomniałem o tym temacie. Co na pewno można zaliczyć EGS na plus to ściągnięcie na PC gier dostępnych tylko na konsoli Sony, oraz to że poraz pierwszy od dawna kupiłem wersję Pudełkową. Nie zrobiłem tego dlatego że "Epic ZŁO" tylko dlatego że była prawie połowę tańsza 2 miesiące po premierze. Tak jest, ale nie w tym wypadku, jest lepiej kiedy wiele sklepów oferuje ten sam produkt walcząc o klienta ceną lub ciekawym programem lojalnościowym. W przypadku tytułów na wyłączność coś takiego nie istnieje. Obecnie EGS jest alternatywą wyłącznie dla wydawców - na zasadzie inny dodatkowy DRM niż Steam. I możliwość dłuższego utrzymania wyższej ceny gry, bo nie ma walki o klienta innych sprzedawców. A co do podziału zysków - cały czas się mówi że Steam zabiera 18% więcej niż EPIC i czy nie mógł by także brać dla siebie tylko 12 procent. Pewnie by mógł, tylko czy ktokolwiek zrezygnował by z 60% swoich dochodów i dalej pracował tak samo? Zastanawia mnie jedna rzecz, czy gdyby Valve poszło w ślady Epic i zgodziło się na podział zysków 88/12 ale na zasadzie wyłączności jak Epic, to czy skorzystałby na tym ktokolwiek poza wydawcami. I jeszcze jedno, ciekawe jak wygląda podział zysków Deweloper/Wydawca.
 10. nomadsoul

  call of duty1 error

  Jeżeli to wersja na płycie, to problemem jest DRM. Windows 10 i 8.1 nie obsługują go i nie da się uruchomić tych gier. Rozwiązaniem jest wersja STEAM.
 11. "Paragraf 22" Serial - jako serial sam w sobie 7,5/10 jako adaptacja 4/10 - miałem naprawdę spore nadzieje względem tej produkcji. Amerykańscy Bogowie sezon 1 i 2- serial 8/10 - adaptacja ?/10 - ogólnie polecam bardzo.
 12. Necrowision Lost Company Y42K5-QZBCM-FNRVH Men of war condemned heroes CN254-ZHVYZ-LRGLT
 13. O ile dobrze pamiętam licencja jest przypisana do konta microsoft na którym była aktywowana. Nie ma konieczności wpisywania klucza - tylko zalogowania do konta które używałeś.
 14. Jakiś czas temu na rynku cyfrowej dystrybucji pojawił się nowy gracz - Epic Games Store. Według zwolenników zbawca rynku PC, przeciwnik monopolu Steam, przyjaciel deweloperów i alternatywa dla graczy. Według przeciwników - nosiciel zarazy konsolowej eksluzywności tytułów, chiński szpieg i zwiastun złych praktyk wydawniczych. Czy Steam jest monopolistą na rynku PC?? Czy potrzebna jest konkurencja na zasadzie wyłączności, nawet tylko tymczasowej na rynku PC? Czy dobro developera należy stawiać ponad dobro gracza-konsumenta? Czy Steam naprawdę nie miał nigdy konkurencji? Czy EGS to tylko samo zło? Ile tak naprawę mamy launcherów? Czy większość graczy PC jest dupkami, czy bojownikami o prawa konsumenta? Pad czy mysz +klawiatura? Pepsi czy Coca cola? Pudełko czy cyfra? Quake czy Unreal? Konsola czy PC? Steam, Epic czy może inny sklep lub keyshop? Tylko kulturalnie proszę.
×
×
 • Create New...