Jump to content

KejmilxD

Forumowicze
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About KejmilxD

 • Birthday 02/09/1996

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

1,944 profile views
 1. Mi to się od razu kojarzy z intro do Anno 1701 ten sam motyw muzyczny:D
 2. Dobra niech będzie; to jaki jest cel walki z Brytyjczykami??? Cytat jednego ze scenarzystów: '' W naszej grze staramy się jak najlepiej odzwierciedlić wszelkie fakty historyczne'' dobra to ja się pytam czemu nikt nie poruszy sprawy loży masońskich przecież to oni przejęli spuściznę po Templariuszach? Kolejny cytat : "Sednem gry nie jest bełkot o Ameryce, ale pokazanie wolności, społeczeństwa i tego, jak ludzie są traktowani w takiej sytuacji. Chcą odnaleźć swoją tożsamość.'' A no tak odpowiedź jest prosta przecież wszyscy uważają USA za tak wspaniały kraj, a jakby scenarzyści kontynuowali swój związek przyczynowo skutkowy to w efekcie Connor nie walczyłby z Brytyjczykami ale z przyszłymi Amerykanami, bo ponad 1/3 z nich należała do loży masońskich. Niestety to pewnie nie spodobałoby się Amerykanom i nie kupiliby gry no bo ja kto oni walczyli o wolność, a tak na prawdę nie chcieli płacic podatków królowi Anglii. Zresztą to co najbardziej mnie odpycha od tej gry to nieodparte uczucie amerykańskiego patosu, bo tymi złymi będą Anglicy/Brytyjczycy. Pozatym możeci mi minusować reputacje nawt do - 10000 i tak nie zmienię swojego zdanie, bo jeszcze do tego prawo mam w tym kraju, ale już niedługo....
 3. Czy twórców AS III naprawdę nie stać na fabułę wyższego lotu? Niech ktoś logicznie wytłumaczy mi SKĄD W połowie XVIII w. w Ameryce Północnej wzięli się Templariusze? Przecież to kompletna fantastyka. Z resztą jeśli ta gra będzie choć trochę lepsza od poprzedniczek to na pewno się skuszę, ale fabuła jakoś strasznie mnie razi.
 4. Z waszych wpsisów wynika, że problem leży w waszych napędach. Ja taki problem ( odpukać w niemalowane ) miałem tylko raz z Prince of Persia, gdzieś w połowie instalacji napęd zaczął niemiłsiernie buczeć i wyskoczył błąd CRC. Wtedy przetarłem delikatnei płytkę i było po kłopocie.
 5. Myśle,że czas na......... granie!!!!!!!:D

 6. Tak to jest jak się lekceważy rywali. Australijczycy już zprawili niespodziankę i prawie pokonali Włochów. Polacy zamiast wyciągnąć z tego meczu wnioski podeszli do meczu jakby już był wygrany, a że Australi pokazała, że grać umiją to się spieli i popełnili serię błędów.
×
×
 • Create New...