Jump to content

submarine

Forumowicze
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by submarine

 1. submarine

  Grafika

  To ja się może komiksami pochwalę? Jak ktoś by chciał więcej, zapraszam na moją stronę. http://su8.pl/aom/aom/Session03-4.JPG http://su8.pl/souse/souse/Preludium01-1.jpg http://su8.pl/theduel/02.jpg http://su8.pl/amen/amen/43-43.jpg Zapoznaj się z zasadami wstawiania obrazków na forum. - Pzkw
 2. No widzisz, a jednak 9 milionów ludzi buli (włącznie ze mną), więc coś w tym musi być ;] PS. Gra ktoś na Earthen Ring?
 3. No cóż, kiedyś już tu przez chwilę byłem (na starym forum), ale jakoś tak mi się odeszło 2 słowa o mnie - CDA czytam od 3/97, w tym roku zaczynam studiować realizację filmową i telewizyjną w Łodzi, gram na elektryku, czytam Kinga (i nie tylko oczywiście), montuję filmy, rysuję komiksy, słucham rocka i metalu (ale nie eldowego, tylko takiego z melodią), gram w WoWa... No dobra, do rzeczy - moje komiksy - Armageddon-o-Matic i Inspektor Frydrom. Pierwszy to stripy opowiadające o przygodach dwóch bliżej niezidentyfikowanych żołnierzy w świecie zniszczonym wojną nuklearną, drugi (a właściwie pierwszy, w kolejności powstawania) - historia prywatnego detektywa zmieniającego się w łyżkę stołową i walczącego z filatelistami. Obydwa komiksy podlane czarnym, brytyjskim i sam jeszcze nie wiem jakim humorem, i bogate w rozmaite nawiązania. Do poczytania na mojej stronce: http://su8.pl - u góry wybieramy odpowiednią galerię.
×
×
 • Create New...