Jump to content

mbwrobel

Forumowicze
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About mbwrobel

 • Rank
  Hobbit
 • Birthday 08/30/1974

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Mazowsze

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Akcja

Recent Profile Visitors

3,011 profile views
 1. Jak dla mnie cienko, coraz cieniej. Zadyszki po STALKER-ach dostali, czy co? Ale czasopismo i tak kupię (jak znajdę kiosk obsługiwany przez RUCH ) - kolejny rocznik musi być w komplecie zbierany dla potomnych...
 2. Już kilka roczników leży u mnie na półce- jeszcze kilka takich pełniaków i kupię komputer . Żartowałem. A tak na serio, to CDAction psuje rynek. Wielokrotnie przechodziłem obok półek z grami, niektóre miałem już nawet w koszyku. Ostatecznie zwykle wychodzę z pustymi rękoma, ponieważ liczę na to, że za chwilę gra ukaże się w CDA (nowości nie kupuję). Rzadko kiedy Redakcja rozmija się z moimi oczekiwaniami. TAK TRZYMAĆ, CDACTION!!!
 3. STALKER chyba po prostu już tak ma. C2Q 6600 @4x2,9GHz, GF GTX460 SE 768 MB, 4 GB RAM, Win7 64 bit i też co kilka minut mam 2-5 sekundowe ścinki. Zastanawiam się, czy nie jest to problem z prędkością transferu danych z HDD (nie nadąża doczytywać), bo u mnie problem występuje zwykle podczas sprintu. Poza tym z modem Complete 2009 zaiwania płynniutko na maksymalnych w 1440x900.
 4. Po cichu liczę na S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky, bo Cień Czarnobyla mam właśnie na ukończeniu. Blood Bowl-em raczej nie będę zainteresowany, a Machinarium już mam - choć pomysł na grę może i ciekawy, to mnie jakoś nie wciągnęła. Gwoździem programu w nadchodzącym numerze mogłoby być również jakieś dobre rpg (może być RPG-7 ), byle nie jakiś "Łoblezion", bo TES-ów nie trawię. Co byście powiedzieli na Drakensang 2?
 5. Jak to możliwe, że właśnie teraz, o godzinie 19.37 czytam posta Smugglera datowanego jako "Napisano Dzisiaj, 20:35"? Czyżby jakaś fałda czasoprzestrzeni? Prawdopodobnie mój post również będzie dobrą godzinę błąkał się po sieci, by ostatecznie spocząć na serwerze jako "napisany przed dwudziestą pierwszą" .
 6. Już w #154 poscie @maxyman42 ustrzelił "dychę" przewidując KB:WK jako pełniak, z tym, że miał na myśli drugą pełną wersję, a nie pierwszą (zresztą jak dla kogo). Jednakże w poscie #158 Ghost - stary krętacz - napisał, że to nie będzie żadna z wcześniej wymienionych gier. Wprawdzie wypowiedź Ghosta dotyczyła drugiego pełniaka, a nie pierwszego, ale jednak wprowadził nutkę dezinformacji w przeciekach do tego numeru. Mimo wszystko za tak wypasiony numer jestem w stanie mu to wybaczyć .
 7. Najbliższy numer dla mnie staje się numerem specjalnym. Jako następny pełniak stawiam na HoM&M 5. Z tego choćby powodu, że seria właśnie kończy 25 lat i właśnie rusza beta HoM&M 6.
 8. Jak zwykle kupię. Kupiłbym nawet, gdyby pełniakiem był saper, lub gdyby płyty nie było wcale. W CDAction zawsze jest co poczytać, pośmiać się, uzupełnić posiadaną wiedzę. Poza tym bez tego numeru moja kolekcja byłaby niepełna. A może za kilka lat będę mógł się pochwalić posiadaniem uważanego za najgorszy numeru CDAction?
 9. Wprawdzie zagłosowałem na Wieśka, ale po bliższym zapoznaniu się ze szczegółami zmieniam zdanie. Geralt na tym plakacie wygląda jak mój sąsiad po trzydniowej imprezie - tylko wzrok ma nieco bardziej przytomny . Plakat z "jedynki" był o wieeeeeeeele ładniejszy. Szkoda, że uległ biodegradacji. Ale grał będę w Wiedźmina - WoT na razie nie mam w planach. W przyszłości - kto wie?
 10. mbwrobel

  Karta graficzna gforce 8500gt

  Podane na samej górze wymagania spełnia każda współczesna karta od NV 9600 GT wzwyż (150 zł) . Jednym z liderów w stosunku wydajność/cena jest NV GTX 460 768 MB (od 400 zł), niewiele wolniejsza od sporo droższej wersji z pamięcią 1 GB. O kartach ATI/AMD wiele nie napiszę, bo ich nie znam (od lat mam Nvidię), ale na tym wyżej wymienionym Radku w fullHD na pewno na maksa pójdzie wszystko, co obecnie jest na rynku oraz planowane na ten rok premiery. Tylko ta cena .
 11. mbwrobel

  Nowa karta graficzna-wybór

  Proponowałbym NVidia GTX 460 768 MB. Można już znaleźć egzemplarze nowe w cenie 400 zł lub niewiele więcej, a ta karta jest w czołówce rankingu wydajność/cena. Karty w tej cenie szukaj na Allegro. Ranking kart masz tutaj
 12. mbwrobel

  Fallout (seria)

  Podejrzewałem, że oczekiwania fanów serii są tak wielkie, iż wydawcy BOJĄ się wydać F3, by ich nie zawieść. Posiadanie praw do tej gry dodaje firmie Bethesda splendoru i zwiększa zainteresowanie planem wydawniczym, ale też zobowiązuje. Myślę, że zrozumieli, iż nie da się wydania F3 odsuwać w nieskończoność i w końcu chwycili bramina za rogi. Jednocześnie zdają sobie sprawę, że ich poczynania są obserwowane przez bardzo szerokie rzesze fanów, więc zrobią wszystko, by nie zawalić sprawy. Oby nie przekombinowali. [-o<
×