Jump to content

labedz5

Forumowicze
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna
  1. po wpisaniu słowa president na wyszukiwarce gier pewnego znanego polskiego serwisu wyskakuje tylko gra President Forever, jakas strategia z 2004 roku, nie wydana w polsce, ale wątpie by jako drugi pełniak byla taka stara i kompletnie nie znana gra.
  2. Ja również przymierzam się do kupna ps3. Xbox z powodu płatnego multi i małej liczby exlusive'ów odpada - w zasadzie interesowało by mnie gears of war, może halo, a ten cross game chat raczej mnie nie interesuje. Za to ps3 ma dużo gier które mnie interesują (nawet jesli nie sa tak fajne jak gears of war), są to uncharted 1 i 2, resistance 1 i 2, killzone 2 i 3, god of war trylogy i remeke HD chain of olympus i ghost of sparta z psp, może infamous 1 i 2, a reszta gier i tak wychodzi na obie platformy). Moje pytanie dotyczy tego czy opłaca sie dopłacic 100 zł za więszky dysk? Wersja 160gb kosztuje 899 a 320gb 999zł. Myśle, że dysk bede używał tylko do instalacji gier, może jakichś dem z psn (jeśli można je sćiągać bez abonamentu psn plus?) Czy instalcja gry zajmuje mniej wiecej tyle co gry pc? czyli zazwyczaj miedzy 7-12gb? ile gier zmiesci sie na dysku 160 a ile 320? Aha i jeszcze czy przy usuwaniu gry z dysku mozna zostawić na nim zapisane stany gry? czy może gra zapisuje sie na serwerach sony?
  3. Starożytni w Diablo 2 na poziomie trudności piekło (oczywiście single, w multi pewnie łatwe to jest ). Grałem barbarzyńcą, starożytni mieli losowe umiejętności specjalne, np typu odporność na obrażenia fizyczne. Zabicie ich zajęło mi kilkadziesiąt prób, aż ich umiejętności nie były takie śmiertelne ;P. Przed każdą wyprawą do nich kopiowałem sobie sejwy by w razie śmierci nie tracić doświadczenia . Czarodziejką doszedłem do 3 aktu piekła, w jakiejś jaskini nie dawałem rady. W diablo 2 nie grałem pewnie z 7-8 lat, teraz zapewne dużo się pozmieniało, gdzieś czytałem, że nawet dodali możliwość zresetowanie drzewek umiejętności i rozdysponowania punktów inaczej.
×
×
  • Create New...