Jump to content

piterbro

Forumowicze
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by piterbro

 1. Fable The Lost Chapters? Tak mi się skojarzyło po tych "duchach mieczy".
 2. Cześć, przypomniała mi się dzisiaj pewna gra, ale Google nie pomaga i za boga chińskiego nie jestem w stanie przypomnieć sobie tytułu. Gra na pewno ma już swoje lata (grałem w to z kumplem w okolicach 2006-2008 roku), grafika z cel-shadingiem, takie typowe bajkowe coś, modele postaci to były takie stylizowane kreskówkowe miniaturki; klasy postaci różne, byli wojownicy, czarodzieje itd. Lokacją startową była taka jakby wioska z drewnianymi domkami i było tam chyba 2-3 sprzedawców, u których można było kupować nowe przedmioty/umiejętności, a potem wchodziło się do zamku który miał wiele komnat i poziomów i chyba celem ostatecznym było pokonanie smoka który był gdzieś w jednym z najniższych poziomów; kupowanie nowych rzeczy można było robić tylko w tej wiosce, a jeśli się zginęło to trzeba było grać od początku, od 1 lvla. Grać można było samemu albo w coopie przy jednym komputerze. Może ktoś coś kojarzy?
 3. https://www.cdaction.pl/news-60779/doom-eternal-pozbywa-sie-anti-cheata-denuvo-tydzien-od-jego-wprowadzenia.html Uparł się na to, żeby się mnie czepiać raz za razem, bo mu raz zwróciłem uwagę (zresztą nie tylko ja) na jeden jego niemądry, delikatnie mówiąc, komentarz. Może i z początku śmiesznie było mieć "antyfana", ale teraz robi się to już irytujące.
 4. Dajcie ACIV Black Flag. Co z tego, że już ją mam - ale jak prosić o niemożliwe, to prosić o niemożliwe A trochę bardziej poważnie - nie pogardziłbym jakąś starszą gierką w stylu np. Twierdzy albo coś.
 5. Ojej, nic nie wiem na jego temat i też nie widzę tego na Steamie. Podrzucisz jakiegoś linka? Bardzo, bardzo chętnie zobaczę, skoro to oficjalne, i wtedy się podzielę opinią. Opowiadanie po angielsku było dostępne dla subskrybentów Phoenix Online/Pelgrane Press, ale twórcy zezwolili nam na tłumaczenie. Link: http://steamcommunit...87839469994977/ Swoją drogą, TGK jest zadowolone ze wsparcia polskich fanów i być może wkrótce wersja PL gry będzie dostępna na Steamie [tzn. walczymy o nią, tłumacze z innych języków też]
 6. W związku z b. pozytywną recenzją gry The Last Door - co sądzisz o opowiadaniu-prequelu, który udostępnili jakiś czas temu twórcy (a które można znaleźć po polsku na forum gry/Steam - wiem, shameless plug )? Pomimo faktu, że gra jest świetna, to wg mnie samo opowiadanie, mimo objaśnienia paru kwestii, trochę 'odstaje' od reszty.
 7. Tak się składa, że nastąpił błąd podczas wylewania tekstu. Ocena główna to wciąż 8, ale grywalnosc i wideo ocenilam na 9, a audio na 8. To już raczej drobnostka W każdym razie - CDA już nabyłem, recenzję przeczytałem, grę nabyłem... i, jak zwykle, 9kier wszystko opisała świetnie i tak "jak jest" - gra się świetnie. Recenzja b. dobra, oby więcej takich!
 8. Czy ktoś byłby uprzejmy podać mi, jaką ocenę otrzymał w najnowszym numerze The Wolf Among Us? Jestem bardzo ciekawy, ale jestem na wyjeździe w takiej dziurze, że nie można nigdzie dorwać CDA... -.-
×
×
 • Create New...