Jump to content

piterbro

Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

1 Follower

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czyli wg Ciebie Miłosz Brzeziński nie jest inteligentny. Rozumiem, że Ty jesteś bardziej od niego, zwłaszcza, że nie znasz definicji czarnego humoru. Nie mam pytań :)

 2. Epic Ci da fanboju za darmo gry, po co się tutaj prosisz jak żul jakiś pod sklepem trollu?

  1. Show previous comments  2 more
  2. piterbro

   piterbro

   Wykształcenie bez kultury nie ma znaczenia.

   A jeśli Ty chcesz teraz wszędzie za mną chodzić i pisać - proszę bardzo. Ja mam prawo to zignorować (bądź zgłosić, jeśli przekroczy to jakieś normy). Nie mogę Ci zabronić takiej "rozrywki" - mogę tylko patrzeć z politowaniem na Twój brak życia czy innego zajęcia.

  3. lastmanstanding

   lastmanstanding

   To pisanie do Ciebie wyjęło mi 5 min z życia, ale nie spodziewam się, żebyś umiał liczyć, więc powiem Ci, że mam czas na życie plus chwilkę, żeby napisać do idioty. A wykształcenie bez kultury ma znaczenie, ale jak Ty mówisz, że nie ma to pewnie tak musi być.

  4. piterbro

   piterbro

   Nie jest tak dlatego, bo tak mówię. To jest fakt. Wykształcenie nie jest synonimem bycia osobą kulturalną i wiele osób z wykształceniem może być zwykłymi prostakami.

   Zdanie o braku życia i szukaniu taniej rozrywki w zaczepianiu innych podtrzymuję, skoro z tego co widzę niemal miesiąc po ostatniej odpowiedzi poświęciłeś te pięć minut na napisanie następnej nic niewnoszącej wypowiedzi. Ale możesz śmiało pisać dalej, pośmieję się znowu z tych nieudanych ataków.

   Tylko powstrzymaj się z inwektywami, proszę, bo nie chcę Cię znowu zgłaszać - chyba że inaczej nie potrafisz, ale o tym już kiedyś bodaj o tym wspomniałem, że to by było jednak nieco smutne. Nieco.

 3. Dajcie ACIV Black Flag. Co z tego, że już ją mam - ale jak prosić o niemożliwe, to prosić o niemożliwe A trochę bardziej poważnie - nie pogardziłbym jakąś starszą gierką w stylu np. Twierdzy albo coś.
 4. Ojej, nic nie wiem na jego temat i też nie widzę tego na Steamie. Podrzucisz jakiegoś linka? Bardzo, bardzo chętnie zobaczę, skoro to oficjalne, i wtedy się podzielę opinią. Opowiadanie po angielsku było dostępne dla subskrybentów Phoenix Online/Pelgrane Press, ale twórcy zezwolili nam na tłumaczenie. Link: http://steamcommunit...87839469994977/ Swoją drogą, TGK jest zadowolone ze wsparcia polskich fanów i być może wkrótce wersja PL gry będzie dostępna na Steamie [tzn. walczymy o nią, tłumacze z innych języków też]
 5. W związku z b. pozytywną recenzją gry The Last Door - co sądzisz o opowiadaniu-prequelu, który udostępnili jakiś czas temu twórcy (a które można znaleźć po polsku na forum gry/Steam - wiem, shameless plug )? Pomimo faktu, że gra jest świetna, to wg mnie samo opowiadanie, mimo objaśnienia paru kwestii, trochę 'odstaje' od reszty.
 6. Tak się składa, że nastąpił błąd podczas wylewania tekstu. Ocena główna to wciąż 8, ale grywalnosc i wideo ocenilam na 9, a audio na 8. To już raczej drobnostka W każdym razie - CDA już nabyłem, recenzję przeczytałem, grę nabyłem... i, jak zwykle, 9kier wszystko opisała świetnie i tak "jak jest" - gra się świetnie. Recenzja b. dobra, oby więcej takich!
 7. Czy ktoś byłby uprzejmy podać mi, jaką ocenę otrzymał w najnowszym numerze The Wolf Among Us? Jestem bardzo ciekawy, ale jestem na wyjeździe w takiej dziurze, że nie można nigdzie dorwać CDA... -.-
×
×
 • Create New...