Jump to content

piterbro

Forumowicze
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Sposób kontaktu

 • ICQ
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dajcie ACIV Black Flag. Co z tego, że już ją mam - ale jak prosić o niemożliwe, to prosić o niemożliwe A trochę bardziej poważnie - nie pogardziłbym jakąś starszą gierką w stylu np. Twierdzy albo coś.
 2. Ojej, nic nie wiem na jego temat i też nie widzę tego na Steamie. Podrzucisz jakiegoś linka? Bardzo, bardzo chętnie zobaczę, skoro to oficjalne, i wtedy się podzielę opinią. Opowiadanie po angielsku było dostępne dla subskrybentów Phoenix Online/Pelgrane Press, ale twórcy zezwolili nam na tłumaczenie. Link: http://steamcommunit...87839469994977/ Swoją drogą, TGK jest zadowolone ze wsparcia polskich fanów i być może wkrótce wersja PL gry będzie dostępna na Steamie [tzn. walczymy o nią, tłumacze z innych języków też]
 3. W związku z b. pozytywną recenzją gry The Last Door - co sądzisz o opowiadaniu-prequelu, który udostępnili jakiś czas temu twórcy (a które można znaleźć po polsku na forum gry/Steam - wiem, shameless plug )? Pomimo faktu, że gra jest świetna, to wg mnie samo opowiadanie, mimo objaśnienia paru kwestii, trochę 'odstaje' od reszty.
 4. Tak się składa, że nastąpił błąd podczas wylewania tekstu. Ocena główna to wciąż 8, ale grywalnosc i wideo ocenilam na 9, a audio na 8. To już raczej drobnostka W każdym razie - CDA już nabyłem, recenzję przeczytałem, grę nabyłem... i, jak zwykle, 9kier wszystko opisała świetnie i tak "jak jest" - gra się świetnie. Recenzja b. dobra, oby więcej takich!
 5. Czy ktoś byłby uprzejmy podać mi, jaką ocenę otrzymał w najnowszym numerze The Wolf Among Us? Jestem bardzo ciekawy, ale jestem na wyjeździe w takiej dziurze, że nie można nigdzie dorwać CDA... -.-
×
×
 • Create New...