Jump to content

niejemfrytek

Forumowicze
 • Posts

  196
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by niejemfrytek

 1. Jeśli kupiłeś taki egzemplarz nieużywany, w sklepie, to kupiłeś go nielegalnie.
 2. Można je znaleźć na płytach dołączanych do pisma CD-Action w przeszłości.
 3. Właśnie przeczytałem Proces Franza Kafki. 10/10 Zastanawiam się tylko dlaczego taka genialna pozycja nie jest lekturą, a szajs pokroju Cierpień Młodego Wertera jest. Przynajmniej za moich szkolnych czasów tak było.
 4. Człowieku, to zostały same trolle, a nawet jeżeli został ktoś normalny, to po wejściu tutaj też staje się trollem. A tak już zupełnie serio. Wyślij jest zdjęcie penisa, tylko poczekaj najpierw aż skończy 18 lat.
 5. Crusader Kings II za darmo na Steam http://store.steampowered.com/app/203770/Crusader_Kings_II/
 6. No i na Facebooku można pisać głupoty i nikt nie zbanuje np. Bazyliszka, a na forum jest moderacja. PS. Ten mój domyślny avatar wygląda jak logo jakiejś partii politycznej.
 7. Nie ma to jak upgrade'ować umierające forum.
 8. życie jest za krótkie, by je marnować na multiplayer no chyba że to jakiś lokalny co-op
 9. https://www.reddit.com/r/Steam/comments/670sma/need_something_to_display_in_the_awards_section polecam najbardziej zminusowany komentarz na samym dole
 10. czy jako moderator nie mógłbyś dać mu bananka?
 11. Potwierdzam. Też trzymam płyty w przecinkach.
 12. niejemfrytek

  Beep

  Nawet niegłupi platformer http://store.steampowered.com/app/104200/BEEP/?l=english
 13. kiedyś to były czasy a teraz nie ma czasów
 14. To już nikt tutaj nie dodaje penisów do każdego tematu?
 15. Gra roku 2018? https://twitter.com/MalboMX/status/947086064145129472
 16. No patrzcie państwo, a jak jakieś dwa lata temu pisałem, że w Polsce komunikacja miejska i międzymiastowa nie istnieje, to Tesu był pierwszy by mnie wyśmiewać.
 17. Niestety nie, w miesiącach letnich z reguły unikam Internetu co zapewne dałoby się łatwo sprawdzić sprawdzając kiedy pisałem tutaj posty.
 18. Jak ktoś chce grę Russian SuperHero Dead Ivan to zapraszam na priv.
 19. Sierpień 2016 wygląda bardzo dziwnie z taką przewagą plusów nad postami (sic!), choć podobnie jest też we wrześniu i paru innych miesiącach.
 20. Poznałem dzisiaj zagorzałego zwolennika Korwina. Facet ma 29 lat i jest bezrobotny + streamuje social eating na twitchu dla 20 osób (nie, nie podam linka nawet dla jaj). Jego rodzice mają po 52 lata i, uwaga, oboje są bezrobotni. I tu mam problem. Bo nie mogę się zdecydować czy to przegryw mocno, czy przegryw bardzo? A może wcale? Mam otwarty umysł, jak ktoś ma jakieś argumenty przeciwko, to chętnie przeczytam.
×
×
 • Create New...