Jump to content

Neal1024

Forumowicze
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna
  1. Do Ryzena 1200 wystarczy płyta z chipset'em B350 / B450 (serie x470/x370 w twoim przypadku zbędne), z naciskiem na B350 tańszy a ten nowszy praktycznie nic nie wnosi. Obudowę brał bym używaną (za 20zł można dorwać), a kasę dołożył do dysku twardego SDD. Różnica między zwykłym twardzielem (hdd), a sdd jest ogromna. Zamiast karty GTX 1050 TI 4GB wybrał bym RX 570, znacznie lepszy lub używana GTX 1060, RX 580X, cenowo podobnie.
  2. Dzięki Tesu i Arlekin W multi najwięcej spędziłem w Crysis 2/3, serii gier Battlefileld i pare mniejszych o podobnym klimacie. W kampaniach na wyższych poziomach trudności dawałem sobie rade. Ale po sieci czuje się jak na strzelnicy (ja jestem tarczą). W strategiach też dostawałem baty, ale z biegiem czasu awansowało się coraz wyżej. W strzelankach nie widzę znaczącej poprawy. Spróbuje tego Overwatch (jest w humble monthly), choć nie moje klimaty - wole żołnierza z bronią.
  3. Witam Szukam strzelanek dla początkujących/ niedzielnych graczy. Za dzieciaka sporo grałem w single player, ostatnio próbuje swoich sił w multi i dostaje straszne lanie. Wybieram serwery dla noobów, a zawsze znajdą sie 2-3 mendy, które zgarniają 80% wszystkich zabójstw. Możecie polecić FPSy, gdzie gracze dobierani są według umiejętności, są specjalne ligi lub może dedykowane serwery. Albo gry gdzie większą role odgrywa "myślenie" a mniejszą refleks i spostrzegawczość.
  4. Witam W związku promocją gry na Originie zastanawiam się nad kupnem. Chcę grać głównie pod Multiplayer, tryb single player za bardzo mnie nie interesuję. Znajdę bez problemu ludzi żeby się pościągać? Czy wszyscy rzucili się na NFS The Run i na HP są tylko nie dobitki?
×
×
  • Create New...